Παιχνίδια για την Α1, την Β΄ και την Γ΄ Εθνική ανδρών
καθώς και για την Α1 και Α2 γυναικών περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα στις
εθνικές κατηγορίες που είναι το εξής:
Α1 Ανδρών
ΣΕΦ 17.00 Ολυμπιακός-Κολοσσός Ρ. Ανδρικόπουλος-Παπαθανασίου-Κοντίλης
(Ντίνος)
Β΄ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Ζωγράφου 17.00 Ζωγράφου-Ιωνικός Ν. Αναστασίου-Σκαλτσής
(Ζώης)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Εργοτέλης
Κωνσταντινίδου-Σταθόπουλος (Ελευθεριάδης)
Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-Μαρούσι
Σπυρόπουλος-Κονταράτος (Μπουρνάς)
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Περιστέρι
Πολυχρόνης-Τσάτσης (Αλετράς)
Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Πανελευσινιακός
Παπαφωτίου-Στρέμπας (Δούκας)
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Χρηστίδης
Ηλ.-Φασόλης (Λημνιάτης)
Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Τρίτων Τσαχάκης-Καλαϊτζάκης
(Ζερδεβάς)
ΕΑΚ Παπάγου 17.00 Παπάγου-Κορωπί Αποστολίδης Β.-Γιακείμη
(Παππάς)
2ος Όμιλος
ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Αγρίνιο
Τσιρτσιμάλης-Τσοκόλης (Σαμάλης)
ΔΑΚ Καστοριάς 17.00 Καστοριά-Πολύγυρος Παπαδόπουλος
Θ-Ταρενίδης Κ. (Βόντζας)
Αγιάς 17.00 Ερμής Αγιάς-Ευρώπη Πευκοχωρίου Λόρτος-Τζίμα
(Σταμάτης)
ΔΑΚ Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρικούπης-Γέφυρα
Πόντας-Τσολάκος (Ρόζης)
Μ. Τσικινας 17.00 ΧΑΝΘ-Αίας Ευόσμου Φουτζήλας-Κοϊμτζόγλου
(Παπαγεωργίου)
Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ερμής Λαγκαδά
Σιμητόπουλος-Θεοδώρου (Γκούμας)
Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Στρατώνι
Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Κουσαϊτης)
ΔΑΚ Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Ασπίς Ξάνθης
Παργιανόπουλος-Τσουμαχίδης (Μελανίδης)
Γ’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος (4η
αγωνιστική)
Παν. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Κόρινθος Μπανασάκης-Κώτσου
(Ευστρατίου)
Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Δάφνη Δαφνίου
Κοτσιμπος-Μαγκαφάς (Θεοδοσόπουλος)
Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος-Καλαμάτα Λαζαρίδης-Ορφανός
Ιορδ. (Κωστής)
Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλ.-Γλαύκος Χριστινάκης-Καρανικόλα
(Στράγκας)
Πεύκης 17.00 Πεύκη-Ακράτα Φάκαρος-Κουτσοδήμος
(Δημητριάδης)
Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Ερμιόνη Ξάνθος-Καμήτσος
(Παπαγιαννόπουλος)
Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Άρης Πετρούπολης
Λιότσιος-Τσιμπούρης (Παπαδόπουλος Γ.)
2ος Όμιλος (3η
αγωνιστική)
Αταλάντης 12.00 Λοκρός-Ιπποκράτης Κω Λύρας-Τεφτίκης Σ.
(Κάλφα)
Δ. Περιστεράκης 13.30 Πανναξιακός-Πεντέλη
Κρεστενίτης-Κοτσίρης
Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Κάδμος
Καρακωνσταντόπουλς-Σιδέρης (Ναλετάκης Γ.)
ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Προμηθέας Χαλ. Ραχιώτης-Ορφανός
Εμμ. (Σωτηριάδης)
Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Έσπερος Λαμίας
Νάστος-Καββαδάς (Ντάβαρης)
3ος Όμιλος (3η
αγωνιστική)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Τιτάνες Παλαμά
Δημάδης-Μπακάλης (Σακελαρίου)
ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλ.-ΑΓΣ Ιωαννίνων
Τσούλης-Εμμανουήλ (Πλεξίδας)
Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Αιγινιακός Πετανίδου-Τσανακτσίδης
(Γκουντελιάς)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Βίκος Ζαγοροχώρια-Πρωτέας Γρεβενών
Ξέρας-Καρακώστας (Τζιμογιάννης)
Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-Νικόπολη
Παπαθανασίου-Τσιομπάνος Γ. (Ελευθεριάδης)
ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι-Ευκαρπία Κέτουλας-Δολγύρας
(Κηπουρίδης)
ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Ελίμεια Δαμίγος-Πράττος
(Κοντόζης)
4ος Όμιλος (3η
αγωνιστική)
Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ν. Μουδανιά
Χατζηχαρίσης-Χατζημπαλίδης (Μήτσιου)
ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αστέρας Καβάλας-Ακτή Ζέφυρος 02
Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου (Λιρίδης)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-ΜΓΣ Κομοτηνή
Μελανίδης-Ντόγκας (Γκουρτζελίδης)
Νεάπολης 18.00 Νεάπολη-Αγ. Βαρβάρα Εκίζογλου-Λαδάς
(Πολυχρονιάδης)
Επταπυργίου 18.00 Παναθλητικός-Χαλκηδόνα Παπαδόπουλος
Χ.-Βασιλόπουλος (Κασαπίδης)
ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Μαντουλίδης
Κολοκυθάς-Γιαννούλης Στ. (Γιαβρής)
Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Ορφέας Ν. Σκοπού
Παπαγερίδης-Ντούρας (Λαδένης)
Α1 Γυναικών
Ν. Σμύρνης 12.30 Πανιώνιος-Αθηναϊκός Μαγγουνής-Φραγκούλη
(Πετράκης Μιχ.)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 16.45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Κρόνος Αγ.
Δημητρίου Παυλόπουλος Ανρ.-Πλιάκας (Παπαδόπουλος Κ.)
Επταπυργίου 13.00 Παναθλητικός-Τερψιθέα Καλογερόπουλος
Ελ.-Τσιαπλής (Τσιομπάνος)
Α2 Γυναικών
1ος Όμιλος
Κοντόπευκου 19.15 Αγ. Παρασκευή-Ηλιούπολη Αντωνίου-Γαρίνη
(Παπαγιαννόπουλος)
Σπόρτιγκ 13.00 Σπόρτιγκ-Άρης Πετρούπολης
Αργυρούδης-Χριστοδουλάκης (Σιώκας)
Καμινίων 12.00 Κυρίαρχοι-Τρίπολη Μαρουδιάς-Σωτηρχέλης
(Σακελαρίου)
Εσπέρου 12.00 Ίκαρος Καλ.-Φάρος Κερατσινίου
Γρίβα-Αντωνιάδης (Μίχας)
2ος Όμιλος
Κυριακή 30
Οκτωβρίου
ΕΑΚ Σταυρούπολης 13.30 Σταυρούπολη-Τιτάνες Δράμας
Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Τοζακίδης)
ΔΑΚ Σερρών 14.00 Σέρρες-Πυλαία Ζαχαριάδης-Λάλλα (Γιαβρής)
Ν. Ρυσίου 12.00 Αναγέννηση ΝΡ-Γιάννινα
Θωμόπουλος-Χατζηκώστας (Λαδόπουλος)
ΣΣ Κατερίνης 14.00 Πιερικός Αρχέλαος-Ηρακλής
Παζόλης-Παπαθωμά (Γιαμούζης)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 14.00 Απόλλων Καλ.-Ασπίς 2001 Ξάνθης
Γεωργούλης-Δημουλάς (Ανδρίτσος)
Νεάπολης Λάρισας 14.00 Ολύμπια Λάρ.-Ολυμπιακός Β. Λουλουδιάδης-Γραικός
(Βαρνάς)
0 Σχόλια