Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΠΑΣ Δ.Ε.Η. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΑΡΟΣ,
ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
Γραμματεία: Λέκκα, Μήλιου, Πισκιούλης
21:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΛΑΓΥΝΩΝ ~ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ,
ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου, Τσιουμλέκης
21:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου, Δαγδηλέλη
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:15 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.ΠΟΛΗΣ
ΓΡΑΙΚΟΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Κωτσόβολος, Κόντος
16:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ~ ΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Τσακαλάκης, Ακριτίδης
Ε' φάση ΕΦΗΒΩΝ
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ~ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΑΖΕΤΑΣ,
ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Βασιλείου, Ράμπαντι
19:00 Α.Α.Μ.Θ ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ.,
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.
Γραμματεία: Κατρακυλίδου, Κράντα, Συμεωνίδης
19:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
Γραμματεία: Νέδας, Μισιρλόγλου, Σαράφης
18:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΠΙΚΗΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τσιρακίδου, Μπέλλου
20:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν.,
ΔΑΜΙΓΟΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Βασιλείου, Ράμπαντι
16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Αρβανιτίδης, Αρμάου
Γα' φάση ΠΑΙΔΩΝ
14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ΤΕΜΕΛΚΟΥ,
ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ.
Γραμματεία: Σκαλιστής, Παληογιάννη, Τασιώνα
ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
15:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 1 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ.
ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα
9:45 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΨΑΡΡΑΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ.
18:45 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π.
19:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ~ ΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Γραμματεία: Μπάρμπας
8:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Δήμας
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
15:00 11ο Δημ.Σχολ. ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠ1 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΔ.1
ΜΩΫΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος
15:15 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ Α.Ο.Ε.Κ 1 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ΛΑΣΠΑ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου
15:00 ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
KRKOBABIC, ΧΡΗΣΤΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καραμπίνας
14:45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ~ ΑΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠ. ΑΚΤΥΠΗΣ, ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου
15:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. 1 ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κράντα
12:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ~ ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Καπούλα
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 ~ Α.Ο.Ε.Κ 2 ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου
16:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ., ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ
Γραμματεία: Ιακωβίδου
18:30 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ
Γραμματεία: Σακάρογλου
13:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη
17:00 11ο Δημ.Σχολ. ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠ1 ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ.
ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΗΛΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος
9:30 ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΔΟΞΑ 1 ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 ΛΑΒΙΔΑΣ
Γραμματεία: Τσιουμλέκης
10:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1
ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Γρούτα
14:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ
ΕΡΜΗΣ 1 ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Νέδας
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ,
ΒΑΡΒΟΥΤΣΙΩΤΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης
19:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ
ΓΕΦΥΡΑΣ ~ Β.Α.Ο. 2 ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη
15:15 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΑΙΑΣ 2 ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Τζήκα
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ~ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Στεφανίδου
19:30 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 3 ~ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2
ΚΑΡΑΒΑΣ, ΜΠΟΝΟΒΟΛΙΑΣ
Γραμματεία: Κόντος
8:15 ΠΕΥΚΩΝ
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΒΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κολοκυθάς
20:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ.2 ΠΑΓΚΟΥΤΣΟΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης
17:30 ΜΙΚΡΑΣ 2
ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠ., ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Τουκμενίδου
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ
ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ~ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΥΒΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης
21:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΚΩΝΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Ντάγκας
18:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης
9:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ
ΑΡΕΤΣΟΥΣ 1 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΝΤΟΝΤΗΣ, ΚΟΛΟΒΕΡΟΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου
18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 2 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΚΑΡΑΓΚΙΑΒΟΥΡΙΔΗΣ
παλιό
Γραμματεία: Λαζόγλου
16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ΜΠΑΖΑΚΑΣ,
ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Τουκμενίδου
16:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΠΥΛΑΙΑΣ 1 ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου
18:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΑΜΣ ΜΑΡΑΘΩΝ ΘΕΟΛΟΓΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν.
13:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΠΥΛΑΙΑΣ 2 ~ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 1 ΜΙΧΟΥ
Γραμματεία: Κιλαζίδου
19:00 ΕΠΑΝOΜΗΣ ΑΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
Γραμματεία: Αρβανιτίδου
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΣ
Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ 2 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ, ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΑΒΟΥΡΙΔΗΣ, ΚΗΡΥΚΟΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν.
9:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Κεχαγιά
0 Σχόλια