Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΕΣ ΜΑΚΕΔΩΝ ~ ΑΟ Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΜΑΡΟΣ,
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ
Γραμματεία: Τζήκα, Καραμπίνας, Χατζέλης
21:30 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.ΠΟΛΗΣ ~ ΦΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛ.
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου, Κόντος, Κωτσόβολος
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2
ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΜ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Δήμας, Κούλλιας
Δ' φάση ΕΦΗΒΩΝ
16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΔΑΜΙΓΟΣ,
ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ.
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης, Αρμάου
19:30 Α.Α.Μ.Θ ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ,
ΜΠΙΚΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Μπέλλου, Τσιρακίδου
12:00 Π.Α.Ο.Κ Α.Σ Π.Α.Ο.Κ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Κοέν, Προεστού, Βουδούρης
18:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Καπούλα, Γκαρτζονίκας, Σακαλής
FINAL FOUR
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
17:30 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ,
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος, Κράντα, Συμεωνίδης
19:30 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΠΡΑΤΤΟΣ,
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Μιχαηλίδου, Κόντος
ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
19:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης
12:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι
Δ' ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΠΕΥΚ.
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσαουσίδου, Κωνσταντικάκη, Παπαδόπουλος Μ.
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
15:15 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ
Α.Ο.Ε.Κ 1 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 1 ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π.
19:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
1 ~ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
παλιό
Γραμματεία: Λαζόγλου
15:00 ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.
ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Άντωγλου
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Α.
17:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΑΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠ.
ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Κ.
17:30 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ~ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη
17:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας
17:00 11 ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΤΣΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΗΛΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου
13:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ 1 ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ακριτίδης
10:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 ΛΑΪΔΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΟΥΡΒΟΥΖΙΩΤΗΣ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου
19:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ
ΓΕΦΥΡΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας
18:45 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΜΑΓΗ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Γρούτα
18:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ~ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης
9:30 ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΔΟΞΑ 2 ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΛΑΒΙΔΑΣ
Γραμματεία: Τσιουμλέκης
9:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 2 ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου
8:15 ΠΕΥΚΩΝ
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ΒΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κολοκυθάς
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ
ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ~ ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Βασιλείου
18:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ~ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙΑΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Αρμάου
13:15 ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΠΡΩΤ/ΤΕΣ ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Λεονταρά
10:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ 1 ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου
18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 2 ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ΚΩΝΗΣ
παλιό
Γραμματεία: Λαζόγλου
16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Γραμματεία: Γιαγλής
17:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 2 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ,
ΤΣΟΥΜΑΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ~ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Δήμας
8:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΚΑΡΑΒΑΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη
8:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΜΠΟΝΟΒΟΛΙΑΣ
Γραμματεία: Λεονταρά
12:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ~ ΑΜΣ ΜΑΡΑΘΩΝ
ΚΑΡΑΓΚΙΑΒΟΥΡΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Αστερνός
18:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΚΟΛΟΒΕΡΟΣ
Γραμματεία: Βουλώνη
19:00 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ.
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ.
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΣ
Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΔΟΥΒΗΣ, ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου
15:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ
ΑΓΟΡΙΩΝ
16:30 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ 1 ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΚΤΥΠΗΣ,
ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης
16:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Λεοντάρα
17:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ
ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
9:45 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Α., ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Κοέν
0 Σχόλια