Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές και οι κομισάριοι σε
Α1, Α2, Β΄ και Γ΄ Εθνική ανδρών, που είναι οι εξής:
Α1 Ανδρών
Σάββατο 2 Απριλίου
ΚΓ Μ. Μερκούρη 17.00 Ρέθυμνο-Άρης
Σχινάς-Ψαριανός-Βαρδάλος (Πετράκης Ν)
Βενετόκλειο 17.00 Κολοσσός Ρ.-ΑΕ Ν. Κηφισιάς
Πηλοϊδης-Πουρσανίδης Κ-Συμεωνίδης (Βιτζηλαίος)
ΚΓ Τρίπολης 17.00 Αρκαδικός-Καβάλα
Γκόντας-Μητσόπουλος-Καλδίρης (Γιαλικάρης)
ΚΓ ΠΑΟΚ 17.00 ΠΑΟΚ-Κόροιβος Φούφης-Τζαφλέρης-Παντελίδης
(Μήτσιου)
ΚΓ Λαυρίου 17.00 Λαύριο-Τρίκαλα Μάνος-Πουρσανίδης
Γ-Διαμαντής (Μουζάκης Στ.)
Δευτέρα 4 Απριλίου
ΚΓ Απόλλωνα 18.00 Απόλλων Π.-Ολυμπιακός
Παπαπέτρου-Γεωργιάδης-Χαλαμπαλάκης (Θεοδωρόπουλος)
ΟΑΚΑ 20.00 Παναθηναϊκός-ΑΕΚ Αναστόπουλος
Π-Καρακατσούνης-Ανδρικόπουλος (Βιδάλης)
Α2 Ανδρών
Σάββατο 2 Απριλίου
Α. Παπανδρέου 17.00 Περιστέρι-Παγκράτι Τσαρούχα-Θεονάς-Αναστόπουλος
Α (Ντάβαρης)
ΑΚ Δαϊς (κθ) 17.00 Δούκας-Εθνικός
Σώμος-Μαγκλογιάννης-Σκούτας (Ελευθεριάδης-Ορφανός Γ)
Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Φάρος Κερ.
Παναγιώτου-Τσούνας-Δαρλαμήτσος (Κανελλόπουλος)
ΔΑΚ Β. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Προμηθέας
Γκούμας-Παφίλης-Τζίμα (Μελανίδης)
Αγ. Παύλου 17.00 Ευρώπη Πευκ.-Μαχητές Δόξα Π.
Σταματόπουλος-Δεσλής-Γερακίνης (Θωμόπουλος)
Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Λιβαδειά
Κατραχούρας-Μαλαμάς-Δημόπουλος (Άκελ)
Ιβανώφειο 17.00 Ηρακλής-Κύμη Μπήτης-Ταρενίδης Στ.-Παγώνης
(Παπαγεωργίου)
Β’ Εθνική Ανδρών
Κυριακή 3 Απριλίου
1ος Όμιλος
Ζωγράφου 17.00 Φιλαθλητικός-Ηράκλειο Κοτσίμπος-Λιότσος
(Σταύρου)
Παπάγου 17.00 Παπάγου-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Πόντας-Πολυχρόνης
(Τεφτίκης)
Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Θεοδωρόπουλος-Χρηστίδης Ηλ. (Ζερδεβάς)
Ν. Πέρκιζας 17.00 Προμηθέας Χαλ.-Ιωνικός Ν.
Μαγκουνής-Καλογερόπουλος Φ (Λημνιάτης)
Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Νίκη Αμαρουσίου
Κωνσταντινίδου-Καρπάνος (Μπορμπαντωνάκης)
Ν. Σμύρνης 16.00 Πανιώνιος-Έσπερος Κοντίλης-Νάστος
(Παλάτος)
Υμηττού 17.00 Αμύντας-Χολαργός Μπίκας-Ζακεστίδης
(Κορασίδης)
Β’ Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Ένωση Ιλίου
Τσαχάκης-Κάρδαρης (Ντίνος)
2ος Όμιλος
ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Ευκαρπία Καλογερόπουλος-Ζαχαρής
(Παπαπέτρου)
ΔΑΚ Βόνιτσας 14.30 Αίολος Αστακού-Ερμής Λαγκαδά
Φακίτσας-Καρακώστας (Παπαδόπουλος Γ)
ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-ΑΕΛ
Κωνσταντινόπουλος-Κυριακόπουλος (Πίγκας)
Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-ΕΑΚ Θεσσαλονίκης
Ελευθεριάδης-Δημάδης (Κουσαϊτης)
Άργους Ορ. 17.00 Άργος Ορ.-Ανατόλια Παπαδόπουλος
Θ-Ταρενίδης Κ (Βόντζας)
Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Πολύγυρος Λόρτος-Τζιοπάνος Ν
(Σακελαρίου)
Νεάπολης Λάρ. 17.00 ΓΣΛ 1928-Ιωνικός Ιων.
Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Σταμάτης)
Τετάρτη 6 Απριλίου
Αγ. Δημητρίου (Ν) 19.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ιωνικός Ν.
Παπαθανασίου-Στρέμπας (Μαυρουδής)
Γ’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Κυριακή 3 Απριλίου
Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Ακράτα Κονταράτος-Λύρας
(Ζάρκος)
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμ.-Πόλις Καλλιθέας
Παπαφωτίου-Μηλαπίδης (Παπαδόπουλος Κ)
Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-Χαρίλαος Τρικούπης Γιακείμη-Τσολάκος
(Τρίγκα)
Αιγίου 17.00 Κεραυνός-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Κώτσου-Καρανικόλα
(Κωστής)
Α Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Σπαρτιατικός
Κοτσίρης-Λαμπίρης (Πετράκης Μ)
1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Γλαύκος Βαλούρδος-Μπανασάκης
(Αλετράς)
Τετάρτη 13
Απριλίου
Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλ.-Πεντέλη Σιώκας-Γρίβα (Γολεγού)
Τετάρτη 6 Απριλίου
(εξ’ αναβολής)
Γλαύκου 10.00 Γλαύκος-Ίκαρος Κ. Ξάνθος-Φάκαρος
(Θεοδοσόπουλος)
2ος Όμιλος
Κυριακή 3 Απριλίου
Στρέφη 17.00 Τρίτων-Ιπποκράτης Στρέμπας-Φασόλης
(Δημητριάδης)
Ν. Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος-Άρης Ν.
Κουτσοδήμος-Μαυρατζάς (Γιαννακουδάκης)
Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρ.-Κάδμος
Σταθόπουλος-Χριστινάκης (Ευστρατίου)
Δ. Περιστεράκης 15.00 Πανναξιακός-ΚΑΠ
Καμήτσος-Κανελλόπουλος
Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Έσπερος Λαμίας Καραλής-Ροδίτης
(Φαλούκας)
ΔΑΚ Κλαδισού 17.00 Κύδων-Πρωτέας Β.
Μπούσιας-Σοφιανόπουλος (Ναλετάκης Ι)
Αμαρουσίου (κθ) 17.00 Μαρούσι-Ηλυσιακός
Δελαγραμμάτικας-Αντωνιάδης (Σταματόπουλος)
3ος Όμιλος
Κυριακή 3 Απριλίου
ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Ερμής Αγιάς
Θεοδώρου-Κοϊμτζόγλου (Κηπουρίδης)
Καρδίτσας 18.00 Καρδίτσα-Πτολεμαϊδα Εμμανουήλ-Σελεβός
(Βαρνάς)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Ιωάννινα-Διόσκουροι Τσιρτσιμάλης-Τσοκόλης (Στάθη)
ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλ.-Αίας Ευόσμου
Ξέρας-Λελούδας (Πλεξίδας)
Πολυκάστρου Κιλκίς 17.00 Εύαθλος-Μακεδονικός
Τσουμαχίδης-Δολγύρας (Ελευθεριάδης)
4ος Όμιλος
Κυριακή 3 Απριλίου
Ευμοίρου Ξάνθης 18.00 Ασπίς Ξ.-Ελευθερούπολη
Κατρακάρης-Μπακάλης (Σαλικίδης)
Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-Αρετσού Σιταρίδης-Πετανίδου
(Παραλικίδης)
Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-ΜΓΣ Κομοτηνή
Φούτζηλας-Τζιοπάνος Γ (Πολυχρονίδης)
ΧΑΝΘ 17.00 ΧΑΝΘ-ΒΑΟ Δαμίγος-Τσούλης (Κασαπίδης)
ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Γέφυρα
Παπαγερίδης-Ντούρας (Λιρίδης)
ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σ.-Ζέφυρος 02
Παπαγεωργίου-Μελανίδης (Γιαβρής)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Γαλάτιστα
Τζιβελεκίδου-Μαραθιώτης (Γκουρτζελίδης)
0 Σχόλια