Τα παιχνίδια του πρωταθλήματος παίδων κυριαρχούν στο
σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΓΣΣ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Γαλάνη Π., Χρηστίδης
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ~ ΜΥΘΟΙ 2007 ΧΑΛ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Χατζέλης, Ηλιάσκος
18:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Κατρακυλίδου, Γιοβανούδα
17:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ, ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Ελευθεράκου, Ντεράκη, Ντούλια
19:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Κοέν, Σκαλιστής
15:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ.
Γραμματεία: Λαζόγλου, Λεονταρά, Βασιλείου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ KRKOBABIC, ΜΩΫΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Γαλάνη Π., Βαρυτιμίδης
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.ΠΟΛΗΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Λέκκα, Μήλιου, Πισκιούλης
19:30 25ο Δημ.Σχολείο ΑΣΚ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΝΕΜΕΣΙΣ ΜΕΝΕΜ.
ΜΠΑΪΟΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Μυσιρλή, Παληογιάννη
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Καλπακίδου, Σαραφοπούλου
21:20 ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. ~ ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ
ΕΛΠΙΔΑ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Κοέν, Σκαλιστής
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ~ ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Κωνσταντικάκη, Παπαδόπουλος Μ.
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2
Ε.Α.Α.Θ. ~ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ ΚΑΡΜΠΑ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Βουζούκου, Ράμπαντι
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣ
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Μούστος, Κεχαγιά
Προκριματική φάση
ΕΦΗΒΩΝ
14:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΓΚΙΑΒΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Καραμπίνας
Προκριματική φάση
ΠΑΙΔΩΝ
18:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΟΛΙ,
ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ.
12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΥΣΗΣ,
ΤΙΤΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας
14:30 Ε.Κ.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου
16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ~ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κούδας, Γρούτα
19:30 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μαρβάκη Ι, Μαρβάκης
14:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ
ΕΡΜΗΣ ~ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ. ΛΑΪΔΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Νέδας, Σαράφης
15:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ, ΒΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Ανανιάδης
15:15 11ο Δημ. Ευόσμου ΑΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠ. ~ Δ.Α.Σ.Ω.
ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Φωστηρίδου
19:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Κόντος
12:15 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ
Α.Ο.Ε.Κ. ~ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Κράντα, Συμεωνίδης
10:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ.
ΠΑΓΚΟΥΤΣΟΣ, ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σακαλής, Ζαφειριάδου
14:30 I.C.B.S. I.C.B.S. 2009 ~ Β.Α.Ο. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου, Γούτη
13:30 ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Κουκουβίνου
14:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΜΙΧΟΥ
Γραμματεία: Παραδείση, Γκαρζτονίκας
12:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ~ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΚΤΥΠΗΣ
14:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ
ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Λιούτσιας
20:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ Α., ΚΩΝΗΣ
Γραμματεία: Τουκμενίδου, Δρακοπούλου
14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ, ΔΟΥΒΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης
15:00 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΜΟΣΧΑΣ,
ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Αρμάου
12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Αρμάου
Προκριματική φάση
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
09:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ
Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι
14:00 ΜΕΝΤ Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ΣΤ.,
ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μυσιρλή, Μπέλλου
Προκριματική φάση
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
16:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Αστερνός
0 Σχόλια