Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΠΑΣ Δ.Ε.Η. ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜ.-ΜΑΛΓ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ,
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Ιακωβίδου, Αλεξανδρόπουλος
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΔΑΙΛΑΛΟΣ Α.ΠΟΛΗΣ ~ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ
ΜΠΙΚΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Γαλάνη Π., Βαρυτιμίδης
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΜ ~ ΑΣ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Δήμας, Κεχαγιά
21:15 Μ.Ε.Ν.Τ. ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ~ ΑΠΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μυσιρλή, Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
Προκριματική φάση
ΕΦΗΒΩΝ
16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ
Γ., ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Κούλλιας, Παπαδόπουλος Μ.
18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ
Ν., ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
νέο
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Λιούτσιας
20:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΔΑΜΙΓΟΣ
Γραμματεία: Βουδούρης, Αλεβιζάτος
19:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ,
ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Γούτη, Σαράφης
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.,
ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Χρηστίδης
16:30 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΣΤΟΥΜΠΟΣ,
KRKOBABIC
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Παληογιάννη
Γ' φάση ΕΦΗΒΩΝ
15:15 ΠΕΡΑΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουζούκου
15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
18:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ B.A.O ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,
ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι
19:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΑΜΣ ΜΑΡΑΘΩΝ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΜΑΚΡΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Βουλώνη
15:15 11ο Δημ.Σχολείο ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α.
Προκριματική φάση
ΠΑΙΔΩΝ
15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Γραμματεία: Γρούτα, Κούδας
Προκριματική φάση
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΛΑΣΠΑ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Στεφανίδου
16:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.
ΜΟΣΧΑΣ, ΤΕΓΟΣ
παλιό
Γραμματεία: Λαζόγλου, Κάτσης
16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ,
ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Αρμάου
13:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ
ΑΘ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Προεστού, Βασιλείου
18:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ΔΙΒΟΛΗ
ΕΛΠΙΔΑ, ΚΩΝΗΣ
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Γκαρτζονίκας
10:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΛΑΪΔΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Κράντα, Κωτσόβολος
TΟΥΡΝΟΥΑ
ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2003
08:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΝΑΤΟΛΗ ~ ΚΕΝΤΡΟ ΨΑΡΡΑΣ, ΗΛΙΑΔΗΣ
09:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΔΥΣΗ ~ ΒΟΡΡΑΣ ΨΑΡΡΑΣ, ΚΑΡΑΓΚΙΑΒΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γιαγλής, Σαλιμπασόγλου
0 Σχόλια