Β’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Ν. Σμύρνης 19.30 Πανιώνιος-Φιλαθλητικός
Διμπινούδης-Μηλαπίδης (Ορφανός)
Υμηττού 17.00 Αμύντας-Παπάγου Αποστολίδης-Μαγκουνής
(Ελευθεριάδης)
Β’ Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Κορωπί
Στρέμπας-Πολυχρόνης (Παλάτος)
Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Ιωνικός Ιων.
Μπούκας-Τσολάκος (Ηπιώτης)
Αντ. Τρίτσης 17.00 Χολαργός-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Παπαφωτίου-Γρίβα (Λημνιάτης)
Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος-Ίκαρος Ν. Σμύρνης
Λιότσος-Νάστος (Θεοδοσόπουλος)
2ο ΓΕΛ Αμαρ. 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Ηράκλειο
Δημόπουλος-Καρπάνος (Τζουβάρας)
Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Προμηθέας
Σοφιανόπουλος-Τσακαλογιάννης (Γιαννακουδάκης)
2ος Όμιλος
Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Πιερικός Αρχέλαος Φακίτσας-Ξέρας
(Παπαγεωργίου)
Νεάπολης 17.00 ΓΣΛ 1928-Αίολος Αστακού
Συμεωνίδης-Τζιοπάνος Γ (Σταμάτης)
Καστοριάς 17.00 Καστοριά-Αγρίνιο Παγώνης-Πιτσίλκας Β
(Κηπουρίδης)
Ιωνίας Διαβατών 17.00 Ιωνικός Ιωνίας-ΑΕΛ
Τσιαπλής-Ταρενίδης Κ (Μήτσιου)
Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Ερμής Λαγκαδά Γερακίνης-Ζαχαρής
(Πολυχρονίδης)
Ανατόλια 20.00 Ανατόλια-Ευκαρπία Τσιρτσιμάλης-Δαμίγος
(Σακελλαρίου)
Άργους Ορεστικού 17.00 Άργος Ορ.-Τιτάνες Παλαμά
Σιταρίδης-Κοϊμτζόγλου (Βόντζας)
Γ’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Ναυπλίου 16.00 Οίαξ Ναυπλίου-Ίκαρος Καλ.
Κρεσταινίτης-Μακρόπουλος (Ζάρκος)
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμ-Μανδραϊκός Ραχιώτης-Χρηστίδης Π
(Παπαδόπουλος)
Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Tρικούπης-Γλαύκος
Πόντας-Τσαχάκης (Κωστής)
Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Πεντέλη Χρηστίδης
Ηλ.-Αναστασίου (Χαρεμής)
Ακράτας 17.00 Ακράτα-Σπαρτιατικός Λύρας-Αργυρούδης
(Παπαδόπουλος Γ)
Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Λογοθέτης-Λαμπίρης (Τρίγκα)
Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας
Σταθόπουλος-Ασημακάκη (Ρόζης)
2ος Όμιλος
Στρέφη 17.00 Τρίτων-Κύδων Κοντίλης-Καμήτσος (Ζώης)
Θήβας 17.00 Κάδμος-Ηλυσιακός Φάκαρος-Παπαδημητρόπουλος
(Βασιλείου Χ)
ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Πρωτέας Βούλας
Παπαθανασίου-Σιώκας (Ζερβούδης)
Κω 17.00 Ιπποκράτης-Έσπερος Λαμίας Σπυρόπουλος
Σπ-Σκαλτσής
Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-ΚΑΠ
Παυλόπουλος-Ουσταμπασίδης (Γολεγού)
Δ. Περιστεράκης 14.30 Πανναξιακός-Σπόρτιγκ Ρίζος-Γεράνιος
3ος Όμιλος
ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Αριστοτέλης
Τσούλης-Γραικός (Πλεξίδας)
Καρδίτσα 17.00 Καρδίτσα-Εύαθλος Κατωτικίδης-Παπανικολάου
(Τέγα)
ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Μακεδονικός
Τσουμαχίδης-Καρακώστας (Καλότσης)
ΔΑΚ Πτολεμαϊδας 17.00 ΑΠΣ Πτολεμαϊδας-Αίας Ευόσμου
Κοντογιάννης-Παζόλης (Χατζηκυριακίδης)
Αγιάς 17.00 Ερμής Αγιάς-Διόσκουροι Κοζ.
Πετανίδου-Αγραφιώτης Ι (Μπεκιάρης)
ΔΑΚ Σιάτιστας 17.00 Σιάτιστα-ΑΓΣ Ιωαννίνων
Μαραθιώτης-Μπίκης (Μερτζάνης)
4ος Όμιλος
Ευμοίρου Ξάνθης 18.00 Ασπίς Ξ.-Ίκαροι Σερρών
Ελευθεριάδης-Γαζέτας (Σαλικίδης)
Χαλκηδόνας (κθ) 18.00 Χαλκηδόνα-ΓΑΣ Κομοτηνή Μελανίδης-Χατζηχαρίσης
(Παραλικίδης)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ Κομοτηνή-Γαλάτιστα
Δημάδης-Κατρακάρης (Γκουρτζελίδης)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Αρετσού-Ζέφυρος 02
Τζιβελεκίδου-Κουκουλεκίδης (Παπαδόπουλος Ν.)
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Γέφυρα
Παπαγερίδης-Ντούρας (Λιρίδης)
Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-ΒΑΟ
Ρούκας-Σαρακενίδης (Φωτιάδης)
ΧΑΝΘ 17.00 ΧΑΝΘ-Αγ. Βαρβάρα Κέτουλας-Δολγύρας (Τζιοπάνος)
0 Σχόλια