Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές και οι κομισάριοι σε
Α2, Β΄ και Γ΄ Εθνική ανδρών, που είναι οι εξής:
Α2 Ανδρών
Σάββατο 20
Φεβρουαρίου
Aγ. Παύλου Χαλ. 15.30 Ευρώπη Πευκ.-Φάρος Πουρσανίδης
Κ-Ταρενίδης Στ.-Θεοδώρου (Θωμόπουλος)
Β’ Εθνική Ανδρών
Κυριακή 21
Φεβρουαρίου
1ος Όμιλος
Ζωγράφου 17.00 Φιλαθλητικός-Αμύντας Τσώνος-Παπαφωτίου
(Παλάτος)
Παπάγου 17.00 Παπάγου-Πανελευσινιακός
Διμπινούδης-Αποστολίδης (Τζουβάρας)
Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Ένωση Ιλίου Μπίκας-Θεοδωρόπουλος
(Ντάβαρης)
ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Ιωνικός Ν.-Χολαργός Θεονάς-Καραβίτης
(Δούκας)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Έσπερος
Μαλαμάς-Μακρής (Τεφτίκης)
Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Νίκη Αμαρουσίου
Τσαχάκης-Γιακείμη (Βιδάλης)
Ν. Πέρκιζας 17.00 Προμηθέας Χαλ.-Ηράκλειο
Κοντίλης-Μαντήλας (Κορασίδης)
Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Πανιώνιος
Κωνσταντινόπουλος-Καρακάσης (Γιαννακουδάκης)
2ος Όμιλος
ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-ΓΣΛ 1928
Παπαγερίδης-Ντούρας (Βάτσιος)
ΔΑΚ Βόνιτσας 17.00 Αίολος Αστακού-Καστοριά
Δημόπουλος-Κωνσταντινίδου (Ρόζης)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 17.00 ΕΑΚ Θεσσαλονίκης-Ιωνικός Ιωνίας
Τσιρτσιμάλης-Τζιβελεκίδου (Ανδρίτσος)
ΕΑΚ Λάρισας 17.00 ΑΕΛ-Πολύγυρος Σιμητόπουλος-Γαζέτας
(Μπεκιάρης)
Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Ανατόλια Τζίμα-Τζιοπάνος
(Μήτσιου)
Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Ευκαρπία Ταρενίδης
Κ-Ελευθεριάδης (Τέγα)
Άργους Ορεστικού 17.00 Άργος Ορ.-Στρατώνι
Γερακίνης-Πιτσίλκας Β. (Μερτζάνης)
Γ’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Κυριακή 21
Φεβρουαρίου
1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Οίαξ Ναυπλίου
Κώτσου-Χατζημάρκος (Δραμεσιώτης)
Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Απόλλων Σμύρνης Σταθόπουλος-Ζιώγας
(Θεοδωρόπουλος)
Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Χαρίλαος Τρικούπης Κοτσίμπος-Λογοθέτης
(Γολεγού)
Σπάρτης 17.00 Σπαρτιατικός-Πόλις Καλλιθέας
Κουτσοδήμος-Μαυρατζάς (Γιαλικάρης)
Σχολικό ΝΦ 15.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Ακράτα Νάστος-Καρανικόλα
(Παππάς)
Α. Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-ΚΑΟΠ Φάκαρος-Μαρίγλη
(Ευστρατίου)
Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλ.-Κεραυνός Αιγίου
Βαλούρδος-Μπανασάκης (Ζερβούδης)
2ος Όμιλος
Κυριακή 21
Φεβρουαρίου
Ιλισίων 17.00 Ηλυσιακός-Ηρόδοτος Ρίζος-Τσιμπούρης
(Παπαδόπουλος Στ.)
Βούλας 17.00 Πρωτέας Β.-Κάδμος Σοφιανόπουλος-Καρπάνος
(Ηπιώτης)
Χαλκιοπούλειο 16.00 Έσπερος Λ.-Άρης Νίκαιας
Λιότσος-Τσακαλογιάννης (Χριστοδούλου Γ)
Κοντόπευκο 17.00 ΚΑΠ-Ιπποκράτης Μπούκας-Τσολάκος
(Κουλούρης)
Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Άρης Πετρ. Σπυρόπουλος
Σπ.-Καρακωνσταντόπουλος (Αλέτρας)
ΔΑΚ Κλαδισού 17.00 Κύδων-Πανναξιακός Μηλαπίδης-Πολυχρόνης
(Πετράκης Ν)
Τετάρτη 2 Μαρτίου
Αμαρουσίου 19.00 Μαρούσι-Τρίτων Στρέμπας-Κάρδαρης
(Λημνιάτης)
3ος Όμιλος
Κυριακή 21
Φεβρουαρίου
Πολυκάστρου Κιλκίς 17.00 Εύαθλος-Πρωτέας Γρ.
Φακίτσας-Πιτσίλκας Β (Ελευθεριάδης)
Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Καρδίτσα
Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Αστρεινίδης)
ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Μελίκη Κατρακάρης-Μπακάλης
(Παπαδόπουλος Ν)
ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι Κοζ.-Πτολεμαϊδα
Δαμίγος-Γραικός (Κηπουρίδης)
ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλ.-Σιάτιστα
Φουτζήλας-Εμμανουήλ (Βόντζας)
4ος Όμιλος
Κυριακή 21
Φεβρουαρίου
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Ασπίς Ξ.
Κοϊμτζόγλου-Αγραφιώτης Ι (Γκουρτζελίδης)
Πολύγυρου 18.00 Γαλάτιστα-Χαλκηδόνα
Παπαγεωργίου-Σαρακενίδης (Βαφείδης)
Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-ΜΓΣ Κομοτηνής
Δημάδης-Χατζηχαρίσης (Λαδένης)
Γέφυρας 18.00 Γέφυρα-Αρετσού Σιταρίδης-Τσανακτσίδης
(Παραλικίδης)
ΒΑΟ 18.00 ΒΑΟ-Ελευθερούπολη Τσιαπλής-Τσιρόγλου
(Τζιοπάνος)
ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Ορφέας Ν. Σκοπού
Παπαδόπουλος Χαρ.-Κουκουλεκίδης (Λιρίδης)
ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερ.-ΧΑΝΘ Τσουμαχίδης-Ζαχαρής
(Γιαβρής)
0 Σχόλια