Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΤΣΟΥΛΗΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης, Αρμάου, Κούλλιας
Γυμνασίαρχος: ΦΩΤΙΑΔΗΣ
21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ~ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ,
ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΜΑΚΡΗΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Λιούτσιας, Αδαμίδης
Γυμνασίαρχος: ΓΚΙΟΥΖΕΛΗΣ
21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
ΑΜΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΛΟΡΤΟΣ, ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καπούλα, Καλπακίδου, Σακαλής
Γυμνασίαρχος: ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ
21:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ, ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
Γραμματεία: Κουκουβίνου, Μπέλλου, Τσιρακίδου
Γυμνασίαρχος: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ,
ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ντάγκας, Προεστού, Τασιώνα
Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤΟΠ#ΔΑΚΗΣ
21:45 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΓΚΟΥΜΑΣ,
ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ακριτίδης, Ηλιάσκος
Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ
21:45 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠ. ~ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΤΖΙΜΑ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Βαρυτιμίδης, Παραδείση, Πισκιούλης
Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 25 981-858 123
2) ΜΑΚΑΜΠΗ 23 861-792 69
3) ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 23 880-813 67
4) ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 23 938-811 127
5) ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ 21 955-926 29
6) ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 20 1035-1024 11
7) ΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19 843-827 16
8) ΓΑΛΑΞΙΑΣ 19 877-866 11
9) ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19 714-761 -47
10) ΔΑΣΩ 18 907-899 8
11) ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 18 822-872 -50
12) ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ 16 884-970 -86
13) ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 15 806-910 -104
14) ΔΕΚΑ 14 749-923 -174
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:00 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ Α.Ο.Ε.Κ.
~ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Κράντα, Κόντος, Μιχαηλίδου
21:45 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ,
ΜΑΡΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Κολοκυθάς, Ουσταμπασίδου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ~ ΑΕΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Γαλάνη Π., Άντωγλου
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Συκεών ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Λέκκα, Μήλιου, Συμεωνίδης
20:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΣΚ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λώλη, Τουκμενίδου, Δρακοπούλου
21:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ~ ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΜΠΑΊΟΣ,
ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Κωστής, Κωστοπούλου
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΟΚ
ΑΤΛΑΣ ~ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ.
Γραμματεία: Κωστανάκη, Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ.
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΚΑΝΑΡΗΣ ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΣΤΟΥΜΠΟΣ,
ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Μυσιρλή, Παληογιάννη, Αλεβιζάτος
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΚ ΛΕΟΝΤΕΣ ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛΑΜ.
ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κοέν, Πασχαλίδου, Βασιλείου
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
ΤΕΜΕΛΚΟΥ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Τσαουσίδου, Ράμπαντι, Βουζούκου
20:15 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ. ΛΑΊΔΗΣ,
ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μισιρλόγλου, Τσιουμλέκης
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
20:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γρούτα, Κούδας
Κ / 20
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΚΑΡΜΠΑ, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι
Προκριματική φάση
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
16:30 Π.Α.Ο.Κ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
ΑΠ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής
0 Σχόλια