29 Ιαν 2016

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ-Οι βαθμολογίες των δύο ομίλων της Β΄ ανδρών

Με τα παιχνίδια της τρίτης αγωνιστικής του δεύτερου γύρου της Β΄ ανδρών να ξεχωρίζουν, συνεχίζονται σήμερα τα πρωταθλήματα της ΕΚΑΣΘ. Το πρόγραμμα:










Δ΄ φάση ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ

21:45 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ εφηβικό ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Τζήκα, Σακάρογλου, Χατζέλης

Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

21:30 ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ~ ΑΜΠΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Κολοκυθάς, Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
  Γραμματεία:  Νέδας, Σαράφης, Τσιουμλέκης
21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ
  Γραμματεία:  Ανανιάδης, Χαλκίδης, Καραμπίνας
21:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΜΑΟ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΚΟΥΣΗΣ
  Γραμματεία:  Καπούλου, Ζαφειριάδου, Σακαλής
20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ~ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΜΠΙΚΗΣ, ΛΟΛΙ
  Γραμματεία:  Μπάρμπας, Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Αγ.
21:45 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ΤΖΙΜΑ, ΜΑΡΟΣ
  Γραμματεία:  Χαλκίδης, Κόντος, Μιχαηλίδου

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1) ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ        29           1012-790              222
2) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ    25           986-869                117
3) ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ              25           1016-960              56
4) ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ                24           996-982                14
5) ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ             24           953-1019              -66
6) ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ      23           980-914                66
7) ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗ                23           966-975                -9
8) ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ    22           973-992                -19
9) ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ               22           925-970                -45
10) Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ         21           919-973                -54
11) ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ             20           924-977                -53
12) ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ            19           917-962                -45
13) ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ          19           887-973                -86
14) ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ            19           933-1031              -98

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Λαζόγλου, Λεονταρά, Λιούτσιας
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Παληογιάννη, Δαγδηλέλη, Αλεβιζάτος
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1  ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΚΑΡΜΠΑ
  Γραμματεία:  Μυσιρλή, Πασχαλίδου, Βουδούρης
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
  Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Μούστος, Κούλλιας
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ  ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.
  Γραμματεία:  Κιλαζίδου, Κωστοπούλου, Σιωζόπουλος
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ  ΑΟΜ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Σκαλιστής, Προεστού, Τασιώνα
21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΜΟΣΧΑΣ
  Γραμματεία:  Δρακοπούλου, Αρμάου, Βασιλείου

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1) ΒΑΣΙΛΙΚΑ        28           1128-955              173
2) ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ               27           1135-973              162
3) ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ   26           1011-938              73
4) ΜΕΝΤ               26           1098-1029            69
5) ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     24           976-971                5
6) ΒΕΡΓΙΝΑ          22           925-903                22
7) ΑΕΝ ΚΡΗΝΗΣ                22           957-985                -28
8) ΑΚ ΑΣΤΕΡΙΑ   22           949-980                -31
9) ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ          21           959-1000              -41
10) ΦΑΛΗΡΟ      20           930-940                -10
11) Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ            20           993-1021              -28
12) ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ         20           944-1004              -60
13) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ       19           910-1020              -110
14) ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ            18           870-1066              -196

Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ  ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ~ ΜΑΣ Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΠΑΊΟΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Ιακωβίδου, Μήλιου, Πισκιούλης
21:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ
  Γραμματεία:  Αστερνός, Ηλιάσκος, Αλεξανδρόπουλος
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ~ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΩΎΣΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Καρατζιώτης, Κουκουβίνου, Σαραφοπούλου
21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
  Γραμματεία:  Τσακαλάκης, Δαουλτζής, Άντωγλου
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ  ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΛΑΣΠΑ
  Γραμματεία:  Κωστανάκη, Γρούτα, Κούδας
21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Τσαουσίδου, Παραδείση, Μπουρνάς
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ~ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΡΙΝΤΗΡΑΣ
  Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη, Κατρακυλίδου, Παπαδόπουλος Κ.
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ  ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΦΩΤΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΣ ΠΕΡΑ ~ ΑΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI  ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΨΑΡΡΑΣ
  Γραμματεία:  Καζαντζίδου, Τσιρακίδου, Μπέλλου
21:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ., ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
  Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Βουζούκου, Ράμπαντι

Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΑΟ Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ~ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ
  Γραμματεία:  Κόνιαλη, Γαλάνη Π., Βαρυτιμίδης
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Κουκουτζέλης, Στεφανίδου, Φωστηρίδου
21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΤΟΜΑΣ
  Γραμματεία:  Λόλη, Κωστής, Κοέν
20:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ~ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

  Γραμματεία:  Δρακοπούλου, Βασιλείου, Αρμάου 

Δεν υπάρχουν σχόλια :