ΧΟΡΗΓΟΙ C 01

Το πρόγραμμα του Σαββάτου στην ΕΚΑΣΘ

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββάτου που είναι το εξής:




Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Τσαουσίδου, Καρατζιώτης, Κουκουβίνου

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ. ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.ΠΟΛΗΣ ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ.
  Γραμματεία:  Ιακωβίδου, Γαλάνη Π., Χατζέλης
16:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ  ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ~ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. ΜΠΑΪΟΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη, Γρούτα, Κούδας

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

16:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΔΕΛΛΑΣ
  Γραμματεία:  Αλεβιζάτος, Μπουρνάς
18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ., ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
 νέο Γραμματεία:  Ράμπαντι, Βουζούκου
16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΦΩΤΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
17:00 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
  Γραμματεία:  Βουδούρης, Παπαδόπουλος Μ.
15:00 ΣΙΝΔΟΥ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΨΩΜΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Γαλάνη Π., Βαρυτιμίδης

Β' φάση ΕΦΗΒΩΝ

15:00 ΘΕΡΜΗΣ  ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΨΑΡΡΑΣ
  Γραμματεία:  Ζηδιανάκης, Αρβανιτίδης
13:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  ΕΛΛΗΝ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΜ ~ B.A.O ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ
  Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής
13:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  ΑΜΣ ΜΑΡΑΘΩΝ ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
  Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Βασιλείου
15:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ
  Γραμματεία:  Γιαγλής, Σαλιμπασόγλου
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
  Γραμματεία:  Ντουβαλέτης, Αρμάου
19:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
  Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Βασιλείου
15:15 11ο Δημ.Σχολείο ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠ ~ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
  Γραμματεία:  Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α.
20:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
  Γραμματεία:  Λαζόγλου, Λεονταρά
16:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ  Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
  Γραμματεία:  Κουκουτζέλης, Άντωγλου

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Καπούλα, Σακαλής
19:45 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΠΙΚΗΣ, ΚΟΥΣΗΣ
  Γραμματεία:  Ανανιάδης, Μπεκιάρης
21:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΕΓΟΣ
  Γραμματεία:  Προεστού, Τασιώνα

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΛΑΣΠΑ,. ΚΩΝΗΣ
  Γραμματεία:  Φωστηρίδου, Στεφανίδου
12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
  Γραμματεία:  Κοέν, Κεχαγιά
13:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ KRKOBABIC, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
  Γραμματεία:  Κιλαζίδου, Παληογιάννη
18:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ  Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΤΡΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Κουκουτζέλης, Άντωγλου
17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΠΑΓΚΟΥΤΣΟΣ
  Γραμματεία:  Τζήκα, Σακάρογλου
14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
  Γραμματεία:  Κωστοπούλου, Μπέλλου
10:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΛΕΤΣΗΣ
  Γραμματεία:  Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
16:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ  ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΜΩΫΣΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Μπάρμπας, Κόνιαλη

Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια