Τα παιχνίδια του πρωταθλήματος παίδων κυριαρχούν στο
σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΓΣΣ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΜΥΘΟΙ 2007 ΧΑΛ.
ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Mήλιου, Παραδείση, Παπαδόπουλος Κ.
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠ. ~ ΠΑΣ Δ.Ε.Η. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Σακάρογλου, Ηλιάσκος
18:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΑΚ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ
ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ.
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Γαλάνη Π., Άντωγλου
17:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΑΣΚ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Γραμματεία: Ντούλια, Ανανιάδης, Μπεκιάρης
19:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ~ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ,
ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ
Γραμματεία: Τσαουσίδου, Σωτηριάδου, Αρβανιτίδης
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ. ~ ΑΕΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Μήλιου, Παραδείση, Παπαδόπουλος Κ.
21:00 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠ.
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Λέκκα, Φωστηρίδου, Σαράφης
19:30 25ο Δημ.Σχολ. ΑΣΚ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ. ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ΣΤ.
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Μυσιρλή, Αλεβιζάτος
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ.
21:20 ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΔΟΥΒΗΣ
Γραμματεία: Τσαουσίδου, Σωτηριάδου, Αρβανιτίδης
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ~ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜ. ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛΑΜ. ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
Γραμματεία: Βουλώνη, Βουζούκου, Ράμπαντι
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2
Ε.Α.Α.Θ. ~ ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΜ. ΛΟΛΙ, KRKOBABIC
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Κεχαγιά, Κωνσταντικάκη
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣ
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ~ ΑΣ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Σφέϊκου, Μούστος, Σκαλιστής
Προκριματική φάση
ΕΦΗΒΩΝ
19:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ~ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΚΡΙΝΤΗΡΑΣ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Γραμματεία: Προεστού, Τασιώνα
14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ,
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Βασιλείου
18:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΔΕΛΛΑΣ,
ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Μπουρνάς, Τσιρακίδου
Προκριματική φάση
ΠΑΙΔΩΝ
18:30 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ΑΠ.,
ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
16:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
νέο
Γραμματεία: Κούλλιας, Κάτσης
13:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΠΣ
Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΣ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ~ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΛΟΛΙ, KRKOBABIC
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Κεχαγιά
14:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
14:30 ΠΕΥΚΩΝ
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
MΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Καπούλα, Σακαλής
14:30 Ε.Κ.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ, ΤΙΤΟΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α.
16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Βαρυτιμίδης
19:30 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ~ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΑΪΔΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κατρακυλίδου, Κούδας
17:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡ. ΛΑΪΔΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Κόνιαλη
16:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΠΑΓΚΟΥΤΣΟΣ,
ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Τζήκα, Πισκιούλης
14:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ
ΕΡΜΗΣ ~ ΑΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Γούτη, Τσιουμλέκης
15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ακριτίδης
20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Παληογιάννη
12:15 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ
Α.Ο.Ε.Κ. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Συμεωνίδου, Κράντα
14:30 I.C.B.S. I.C.B.S. 2009 ~ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
Κ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
Γραμματεία: Κόντος, Μιχαηλίδου
13:30 ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Κωστοπούλου
9:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Γιαγλής, Σαλιμπασόγλου
12:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ~ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ KRKOBABIC, ΚΩΝΗΣ
14:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ
KRKOBABIC, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Μπέλλου
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Κωστοπούλου
14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΨΑΡΡΑΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Κοέν
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ
ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΙΧΟΥ
Γραμματεία: Μούστος, Λεονταρά
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΔΕΛΛΑΣ,
ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουζούκου
12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ,
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Βασιλείου
K / 20
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ
~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Μούστος, Σκαλιστής
0 Σχόλια