Πέρασαν και από το κλειστό του ΠΑΟΚ οι νεάνιδες του Αρη-Η βαθμολογία

Καλύτερες στην επανάληψη οι νεάνιδες του Αρη επικράτησαν εκτός έδρας του ΠΑΟΚ με 45-47 και παρέμειναν αήττητες.

Ο «δικέφαλος» είχε προβάδισμα στο σκορ σε όλο στο πρώτο ημίχρονο, όμως οι «κίτρινες» πέρασαν μπροστά στην τρίτη περίοδο και έφθασαν να προηγούνται με 33-42 στα μέσα της τελευταίας. Οι γηπεδούχοι έκαναν την αντεπίθεσή τους και με 12-5 σερί στο τέλος πήγαν το παιχνίδι στο καλάθι.
Δεκάλεπτα: 14-9, 20-20, 28-33, 45-47
Διαιτητές: Αγραφιώτης Ι.-Τεμέλκου
ΠΑΟΚ(Μασλαρινός-Αγγελίδης): Τζουγκράκη 4, Καλούτσικου, Παπαδοπούλου 8(2) , Τσαλή 4, Στεργίου, Ζέρβα 6, Διαμαντίδου 13, Ζουμπούλη, Κοντογεώργου 10.
ΑΡΗΣ (Ατακτίδης-Μαρβάκης): Σικαλίδου, Αντωνιάδου 7, Ιγγλέζου 9(1), Κατσαμούρη 14(11ρ.), Τσινέκε Ε. 5, Τσινέκε Κ. 8(6ρ.), Παπαρδέλα 4(12ρ.), Τζιότζιου, Γιαννουσίου.