Τα παιχνίδια του πρωταθλήματος παίδων ξεχωρίζουν από το
σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ~ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ.
ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
19:30 25ο Δημ.Σχολ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΠΡΑΤΤΟΣ,
ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Αστερνός, Γκαρτζονίκας
18:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΛΑΪΔΗΣ, ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Μήλιου, Γιοβανούδα
19:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ελευθεράκου, Ντεράκη, Ντούλια
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τσαουσίδου, Σιωζόπουλος, Ράμπαντι
19:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΣ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. ~ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου, Κωνσταντικάκη
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ. ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΤΕΜΕΛΚΟΥ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λέκκα, Σαλβερίδης, Αλεξανδρόπουλος
21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠ. ~ ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΙΟΣ ΝΕΟΧ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Μαρβάκη Ι., Χαλκίδης
21:30 ΔΡΥΜΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΜΕΛ. ~ ΛΑΧΑΝΑ Ε.Δ. ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου, Σαράφης, Τσιουμλέκης
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ~ ΑΣΚ ΤΟΥΜΠΑΣ ΜΩΫΣΙΔΗΣ, ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Γρούτα, Κούδας
21:20 ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. ~ ΑΣΚ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ,
ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Τουκμενίδου, Κωνσταντικάκη, Δρακοπούλου
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΕ
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛ. ~ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Δήμας, Κεχαγιά
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣ
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ~ Ε.Α.Α.Θ. ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Σκαλιστής, Παπαδόπουλος Μ.,
Προκριματική φάση
ΕΦΗΒΩΝ
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι
20:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Καπούλα, Σακαλής
Προκριματική φάση
ΠΑΙΔΩΝ
13:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΠΣ
Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Δήμας, Κεχαγιά
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΕΛΛΑΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΛΑΪΔΗΣ, ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Γρούτα, Κούδας
14:00 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΤΕΜΕΛΚΟΥ,
ΗΛΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Κωστοπούλου
16:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Καλπακίδου
14:30 ΠΕΥΚΩΝ
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ., ΧΑΤΖΗΒΡΕΤΤΑΣ
Γραμματεία: Κατρακυλίδου, Γιοβανούδα
16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ.
ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Μ.,
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Πισκιούλης
19:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ
~ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Μιχαηλίδου
17:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ~ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΠΙΚΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Κεχαγιάς
13:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Μ.,
Γραμματεία: Κεχαγιάς, Μπάρμπας
17:30 ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΔΟΞΑ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σαράφης, Τσιουμλέκης
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ. ~ ΑΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Μήλιου, Γαλάνη Π.
17:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ντεράκη, Ντούλια
15:15 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ.
ΜΠΙΚΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Αγ.
15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΠΑΪΟΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σιμητοπούλου, Κολοκυθάς
19:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ICBS 2009 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Αγ., Διμπιτούζης Π.
20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ,
ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κράντα, Κόντος
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Άντωγλου
17:30 ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Μπέλλου
10:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ΣΤ.
Γραμματεία: Βουλώνη, Βουδούρης
11:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ.,
ΑΚΤΥΠΗΣ
12:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ~ ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ
ΑΘ., ΑΚΤΥΠΗΣ
Γραμματεία: Μπουρνάς, Λιούτσιας
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Μπέλλου
14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΚΑΡΜΠΑ, KRKOBABIC
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Κοέν
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Αλεβιζάτος
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΛΟΛΙ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΚΑΡΜΠΑ, KRKOBABIC
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Προεστού
Προκριματική φάση
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
09:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΑΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ, ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗ
Γραμματεία: Γιαγλής, Σφεϊκου
0 Σχόλια