Από την ΕΚΑΣΘ ανακοινώνονται τα ονόματα των αθλητών και το
πρόγραμμα των αγώνων της έκτης αγωνιστικής του τουρνουά διαμερισμάτων. Έτσι
καλούνται οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2002 να βρίσκονται στο γήπεδο Μίκρας Β΄ το Σάββατο 5 Δεκεμβρίου 2015 στις 08:00 για τον αγώνα
Ανατολή – Βορράς:
ΑΝΑΤΟΛΗ
4. Νασιόπουλος Ηλίας 2002 ΑΕ Πυλαίας
5. Κώνστας Χρήστος 2002 Ζέφυρος 2002
6. Μαντάς Πάρης 2002 ΚΑΣ Ν. Ραιδεστου
7. Τσαρσιταλίδης Κων/νος 2002 Αριστοτέλης Επαν.
8. Φίλιος Γεώργιος 2002 ΚΑΣ Ν. Ραιδεστου
9. Αργυριάδης
Χρυσόστομος 2002 ΑΣ ΠΑΟΚ
10. Νεστορίδης Αγγελος 2002 Ζέφυρος 2002
11. Χαρίτογλου Νικόλαος 2002 ΑΣ ΠΑΟΚ
12. Βαβελίδης Ζαχαρίας 2002 Ν. Βότσης
13. Κόνσουλας Ιωάννης 2002 ΑΣ ΠΑΟΚ
14. Ζόγκου Αρτεμίς 2002 Αριστοτέλης Επαν.
15. Σκαρλατούδης Δημήτρης 2002 Ζέφυρος 2002
16. Βουλκόπουλος Γρηγόριος 2002 Ν. Βότσης
17. Γκοτζαμανίδης
Θεόδωρος 2002 Ζέφυρος 2002
18. Παπακωνσταντίνου
Αθανάσ. 2002 Ζέφυρος 2002
ΒΟΡΡΑΣ
4. Τσαντίκης Γεώργιος 2002 Αετοί Πολίχνης
5. Μουρατίδης Δημήτρης 2002 ΑΟΕΚ
6. Παπαμαργαρίτης
Αλέξανδ. 2002 ΑΟΕΚ
7. Πατσιαβούρας
Θεόφραστος 2002 Κεραυνος Ωραικ.
8. Παπαδούδης Απόστολος 2002 ΑΣ Ασβεστοχωρίου
9. Καρβουνίδης Πρόδρομος 2002 ΑΟΕΚ
10. Κεσκίνης Ηλίας 2002 Αετοί Πολίχνης
11. Μαστροδημήτρης
Γεώργιος 2002 Αριστοτέλης Σταυρού
12. Καραγιαννίδης Αντώνης 2002 Μ. Αλέξανδρος Εχεδ.
13. Χατζηγεωργίου Χρήστος 2002 Κεραυνος Ωραικ.
14. Παπαγεωργίου Ορέστης 2002 Μαχητές Πεύκων
15. Γεωργέλλης Πέτρος 2002 Μαχητές Πεύκων
16. Χάβος Γεώργιος 2002 Κεραυνος Ωραικ.
17. Γεροντίδης Ιωάννης 2002 Κεραυνος Ωραικ.
18. Σταμούλης Μιχάλης 2002 ΕΚ Σταυρούπολη
Ακόμη καλούνται
οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2002 να βρίσκονται στο γήπεδο Μίκρας Β΄ το Σάββατο 5 Δεκεμβρίου 2015 στις 09:00
για τον αγώνα Δύση - Κέντρο.
ΔΥΣΗ
4. Κοντέλης Δημήτρης 2002 Ευοσμος Δοξα Ελπίδος
5. Γκορτσίλας Ορέστης 2002 ΑΟ Αμπελοκήπων
6. Χαριζάνης Σταύρος 2002 Αστέρας Σινδου
7. Βασιλείου Ευάγγελος 2002 Ευοσμος Δοξα Ελπίδος
8. Γιαννακούδης Ιωάννης 2002 ΑΣ Πρωτέας
9. Βουρτζούμης Απόστολος 2002 Αγ.Αθανάσιος
10. Πεντσιόγλου Δημήτρης 2002 ΓΑΣ Κουφαλίων
11. Ιωαννίδης Στέφανος 2002 ΚΣ Γεφυρας
12. Περρής Αντώνης 2002 Ευοσμος Δοξα Ελπίδος
13. Πάσχος Γεώργιος 2002 Πύργος Χαλάστρας
14. Παπασαβόγλου Αναγνώστης 2002 Ευοσμος Δοξα Ελπίδος
15. Παπασαβόγλου
Αριστείδης 2002 Ευοσμος Δοξα Ελπίδος
16. Μπαλάσκας Βασίλης 2002 Ολυμπος
17. Ιβανούδης Δημήτρης 2002 ΓΑΣ Κουφαλίων
18. Πετρίδης Γεώργιος 2002 Ευοσμος Δοξα Ελπίδος
ΚΕΝΤΡΟ
4. Τανούλης Γεώργιος 2002 ΑΣ Αρης
5. Νικολαϊδης Αλέξανδρος 2002 ΜΑΣ Μαντουλίδης
6. Φόρογλου Χρήστος 2002 ΜΑΣ Μαντουλίδης
7. Πράπας Στέργιος 2002 ΑΣ Αρης
8. Ασημάκης Χρήστος 2002 ΑΣ Αρης
9. Γερμανός Γρηγόρης 2002 ΒΑΟ
10. Μακαντάσης Ιωάννης 2002 ΓΣ Ηρακλης
11. Καπόνης Γεώργιος 2002 ΑΣ Αρης
12. Καλογηρος Ανδρέας 2002 ΜΑΣ Μαντουλίδης
13. Μπάκναλ Μάρκος 2002 ΜΑΣ Μαντουλίδης
14. Λαγός Δημήτρης 2002 ΑΣ ΠΑΟΚ
15. Ιωαννίδης Σεραφείμ 2002 ΧΑΝΘ
16. Μουτζίκος
Κωνσταντίνος 2002 ΑΣ Αρης
17. Σιώζος Δρόσος Κων/νος 2002 ΑΣ ΠΑΟΚ
18. Νικολόπουλος Γεώργιος 2002 ΑΣ Πανόραμα
Για περισσότερες πληροφορίες - κωλύματα οι προπονητές και οι αθλητές μπορούν να
επικοινωνήσουν με τον υπεύθυνο Αναπτυξιακού προγράμματος κ. Άρη Γραμμενίδη στο τηλέφωνο 6944.224.413.
0 Σχόλια