Ο πρώτος τελικός του πρωταθλήματος παίδων ξεχωρίζει από
το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Γ1 Κατ. Ανδρών
(Μπαράζ)
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι - ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ -
ΤΑΣΙΩΝΑ - ΝΤΑΓΚΑΣ
Γ1 Κατ. Ανδρών
(θέση 1-3)
20:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ - ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ - ΚΑΠΟΥΛΑ
- ΣΑΚΑΛΗΣ
Γ1 Κατ. Ανδρών
(Κατάταξης)
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ - ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: ΓΑΛΑΝΗ Π - ΜΗΛΙΟΥ -
ΣΑΛΒΕΡΙΔΗΣ
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΜΠΙΚΗΣ -
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Π - ΚΑΤΡΑΚΥΛΙΔΟΥ - ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Α
Γ2 Κατ. Ανδρών
(θέση 1-2-3-4)
18:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
ΣΕΛΕΒΟΣ - ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ - ΜΥΣΙΡΛΗ
- ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ
19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΓΡΑΙΚΟΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: ΣΩΤΗΡΙΔΟΥ -
ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ - ΡΑΜΠΑΝΤΙ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΤΕΛΙΚΟΣ
20:30 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΔΑΜΙΓΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΧΡ
Γραμματεία: ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ -
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΚΑΚΗ - ΤΟΥΚΜΕΝΙΔΟΥ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
15:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΤΣΑΜΗΣ -
ΛΑΒΙΔΑΣ
Γραμματεία: ΣΑΡΑΦΗΣ
12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΣ ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ Β - ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: ΠΟΝΤΙΚΗ ΑΦΡ
17:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ Β - ΠΕΤΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ
20:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 2 ΔΑΊΚΟΥΔΗΣ
Κ.,ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Γραμματεία: ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ
18:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΣ 1 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΠΣ 1 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΟΥ
Γραμματεία: ΜΠΑΡΜΠΑΣ
16:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΕΛΛΗΝ. ΑΚΑΔ.
ΚΑΛΑΘ. 2 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΟΥ
Γραμματεία: ΜΠΑΡΜΠΑΣ
14:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. 2 ΤΣΑΝΤΑΛΗ - ΤΙΤΟΣ
Γραμματεία: ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝ/ΝΗΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.
ΛΑΣΠΑ, ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΓΑΛΑΝΗ Π
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1 ΚΡΗΤΑΣ - ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ
Γραμματεία: ΓΟΥΤΗ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. 1 ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΛΑΣΠΑ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ
14:15 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ 2
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ. - ΜΑΓΗ
Γραμματεία: ΤΖΗΚΑ
20:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 2
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής
9:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ AOM ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ -
ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ 2 ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
ΛΑΜΠΡΕΛΗΣ - ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ
8:45 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧ. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ 2 ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 2 ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΤΡ
Γραμματεία: ΤΑΡΠΑΓΚΟΥ ΑΡ
10:00 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧ. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ 1 ~ ΟΛΥΜΠΟΣ
1 ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ - ΖΗΣΗΣ
Γραμματεία: ΤΑΡΠΑΓΚΟΥ Φ
18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.
2 ~ ΟΛΥΜΠΙΑΣ A.Π. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ
Γραμματεία: ΚΡΑΝΤΑ
15:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ Α.Ο.Ε.Κ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ 1 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ -
ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Γ
13:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α. Π. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ - ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ
15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΛΑΙΔΗΣ
- ΔΙΓΚΑΣ
Γραμματεία: ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ
8:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ~ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ. ΑΟ KRKOBABIC
- ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ
8:45 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ
ΑΣ 1 ~ Β.Α.Ο. 1 ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠ -
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β
Γραμματεία: ΚΟΕΝ
16:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ~ ΠΑΟΚ ΑΣ 1
ΣΑΧΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: ΛΑΖΟΓΛΟΥ
17:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ -
ΚΑΡΑΓΚΙΑΒΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΛΑΖΟΓΛΟΥ
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ
ΑΚΘ 2 ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ 1 ΨΑΡΡΑΣ - ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Γραμματεία: ΔΗΜΑΣ
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 1 ~ ΧΑΝΘ 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ - ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ
Γραμματεία: ΔΗΜΑΣ
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 2 ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 1 ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ Α.,ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
Γραμματεία: ΜΠΕΝΑΚΗ ΑΙΚ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΡΑΚΙΤΖΟΠΟΥΛΟΣ-
ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: ΜΠΕΝΑΚΗ ΝΙΚ
17:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ~ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΔΕΛΛΑΣ - ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ
17:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ΜΟΣΧΑΣ -
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΖΗΔΙΑΝΑΚΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
18:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΔΑΊΚΟΥΔΗΣ, Χ''ΒΡΕΤΤΑΣ
Γραμματεία: ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ
17:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.
ΚΑΣΟΛΗΣ - ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: ΚΟΝΙΑΛΗ
15:00 Ε.Κ.Ο. ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘΟΣΦ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝ/ΝΗΣ
ΚΑΣΟΛΗΣ - ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ
13:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΟΣ
Γραμματεία: ΛΩΛΗ
14:30 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΔΑΣΩ KRKOBABIC
Γραμματεία: ΚΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ
0 Σχόλια