Ενημέρωση για το παιχνίδι των εφήβων της Ακαδημίας Αστέρια με τον ΠΑΟΚ για την φάση των οκτώ της ΕΚΑΣΘ

Το πρώτο παιχνίδι της ημιτελικής φάσης εφήβων της ΕΚΑΣΘ, διεξάγεται τώρα στη Μίκρα μεταξύ της Ακαδημίας Αστέρια και του ΠΑΟΚ. Ηδη από την πρώτη περίοδο ο "Δικέφαλος" προηγείται με το ευρύ 9-28.

Θα υπάρχει άμεση ενημέρωση και για τα υπόλοιπα δεκάλεπτα μέχρι τη λήξη. Μείνετε συντονισμένοι...

Στο τέλος της δεύτερης περιόδου ο ΠΑΟΚ εξακολουθεί να έχει εντυπωσιακό προβάδισμα στο σκορ καθώς είναι μπροστά με 28-50.

Συνεχίζεται η μεγάλη διαφορά υπέρ του "Δεικαφάλου" που προηγείται με 40-66 μετά από 30 λεπτά αγώνα.

Ανετη επικράτηση για τον ΠΑΟΚ που κέρδισε με 49-83 και ουσιαστικά προκρίθηκε από σήμερα στο φάιναλ-φορ της διοργάνωσης.