Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΚΑΣΘ
από Κυριακή έως και Τρίτη που είναι το εξής:
Κυριακή 8
Μαρτίου 2015
Γ1΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ΜΙΚΡΑΣ A' ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ,
ΜΠΑΊΟΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Αικ., Μπενάκη
Ν., Βασιλείου
15:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ.
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΡΑΓΟΛΙΑΣ
Γραμματεία: Δαμάσκος, Βουζούκου,
Ράμπαντι
Γ2΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ~ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΗΛ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη,
Τσακαλάκης, Αλεξανδρόπουλος
16:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΣ ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ
ΩΡΑΙΟΚ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: Ελευθεράκου, Μήλιου,
Κούδας
20:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΠΌ ~ ΜΑΚΕΔΩΝ
ΑΜΠΕΛ. ΚΑΤΟΥΔΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Λέκκα, Φωστηρίδου,
Στεφανίδου
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ Ο Φ.Α.Κ. ~ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου,
Μαρβάκη Σ., Χαλκίδης
18:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ.
ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Πολύζου, Κούρφαλη,
Καλογιαννίδης
19:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜ. ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ., ΣΑΚΑΛΗΣ
Γραμματεία: Καζαντζίδου,
Καπούλα, Παραδείση
13:00 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ Ε.Α.Α.Θ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ,
ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κωστής,
Κωνσταντικάκη,Κοέν
21:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΟΜΑΣ
Γραμματεία: Δήμας, Σκαλιστής,
Παπαδόπουλος Μ.
19:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛΑΜ. ~ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΟΛΙ,
ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Σωτηριάδου,
Τουκμενίδου, Δρακοπούλου
Ημιτελική φάση
ΕΦΗΒΩΝ
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
Γραμματεία: Νέδας, Σαράφης,
Τσιουμλέκης
Προκριματική φάση
ΠΑΙΔΩΝ
15:00 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΧΙΩΤΑΚΗΣ,
ΛΑΜΠΡΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
15:00 25ο Δημ.Σχολ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μυσιρλή, Γκαρτζονίκας
ΠΑΙΔΩΝ - Β΄- φάση
19:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥ. ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΙΚΗΣ,
ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π.,
Βαρυτιμίδης
20:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
ΓΡ., ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τασιώνα, Ντάγκας
10:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ~ ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου,
Λιούτσιας
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Κούλλιας,
Βασιλείου
Προκριματική φάση
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
15:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ Ε.Ο.Σ. ΛΟΛΙ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Ντούλια, Άντωγλου
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
12:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Αστερνός
10:00 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 1 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Δήμας
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ
ΑΓΟΡΙΩΝ
10:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας
14:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΔΑΊΚΟΥΔΗΣ
Β.
Γραμματεία: Κεχαγιάς
15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
ΑΣ 2 ~ Κ.Α.Ο.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Τζήκα
13:30 ΙΩΝΙΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΔΑΊΚΟΥΔΗΣ Κ.
Γραμματεία: Ηλιάσκος
17:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ
ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. 2 ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π.
18:15 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΟΞΑ
ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Βαρυτιμίδης
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝ/ΝΗΣ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΜΑΓΔΑΛΙΑΝΙΔΟΥ
Γραμματεία: Σακάρογλου
14:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. 1 ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου
15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ~ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΛΑΊΔΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης
15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΦΛΟΓΑΣ ΤΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης
15:15 Ε.Κ.Ο. ΕΛΛΗΝ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ. 1 ~ Α.Ο.Ε.Κ. ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης
10:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ.
12:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΜΩΎΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Άντωγλου
9:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου
16:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ICBS 2009 ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Κράντα
14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧ.
ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ 1 ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κολοκυθάς
13:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ
ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΤΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Τσιουμλέκης
14:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΔΡΑΓΟΛΙΑΣ
Γραμματεία: Σακαλής
9:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ 2 ΔΡΑΓΟΛΙΑΣ
Γραμματεία: Λεονταρά
14:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 2 ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
ΑΠ.
Γραμματεία: Κωστοπούλου
11:30 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ
2 ~ ΕΛΛΗΝ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ. 3 ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ Σ.
Γραμματεία: Κουκουβίνου
13:30 25ο Δημ.Σχολ. ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 2 ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
Γραμματεία: Μυσιρλή
14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ 1 ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη
13:00 ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2 ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη
8:45 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ
ΑΣ 2 ~ ΧΑΝΘ 3 ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Καλπακίδου
8:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 1 ~ ΕΛΛΗΝ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ. 2
KROKBABIC
Γραμματεία: Ράμπαντι
10:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 2 ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. KROKBABIC
παλιό
Γραμματεία: Βουζούκου
8:30 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΠΑΟΚ
ΑΣ 1 ~ ΑΡΗΣ ΑΣ 1
ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Δήμας
15:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ Μ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1 ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΜΟΣΤΡΟΥΣ
16:15 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ.
17:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. 2 ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ
19:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 1 ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΣΑΧΑΣ
Γραμματεία: Χατζηιωάννου
14:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ 2
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Παραδείση
15:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΠΡΩΤ/ΤΕΣ ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΜΠΟΓΑΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης
12:00 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝ. 1 ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης
14:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ
ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ Α.Φ. ΑΔΩΝΙΣ ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου
15:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΑΔΕΣΤΟΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ.
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ
ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
13:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ
Γραμματεία: Ρούζιος Π.
15:45 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ Α.Ο.Ε.Κ. ~ Ε.Ο.Σ. ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου
14:15 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1 ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Κ.
11:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Γιοβανούδα
10:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Αστερνός
10:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μανιός
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ~ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης
13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ~ ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ.
10:15 Χ.Α.Ν.Θ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
Γραμματεία: Καρατζιώτης
18:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΔΟΥΒΗΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης
Δευτέρα 9 Μαρτίου
2015
Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥ. ΔΑΜΙΓΟΣ,
ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν.
Γραμματεία: Κωτσόβολος,
Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης
Γυμνασίαρχος: ΠΑΡΑΛΙΚΙΔΗΣ
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΤΖΙΜΑ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Καλπακίδου, Κόντος,
Μιχαηλίδου
Γυμνασίαρχος: ΒΟΡΕΑΔΗΣ
21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ. ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου,
Στεφανίδου, Αστερνός
Γυμνασίαρχος: ΚΥΜΙΑΤΖΗΣ
21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΜΑΝΙΟΣ,
ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβάκη
Σ., Μπουρνάς
Γυμνασίαρχος: ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.
ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΤΣΟΚΟΛΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Κωνσταντικάκη,
Βουδούρης
Γυμνασίαρχος: ΜΠΙΖΟΠΟΥΛΟΣ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΠΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Μούστος,
Τουκμενίδου
Γυμνασίαρχος: ΜΗΛΙΑΡΑΣ
20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΑΖΕΤΑΣ,
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Γραμματεία: Κάτσης,
Χατζηιωάννου, Βασιλείου
Γυμνασίαρχος: ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΥΘΟΙ 2007 ~ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ,
ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Μήλιου,
Σαραφοπούλου, Κούδας
20:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΣ ΠΕΡΑ ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΤΟΜΑΣ
Γραμματεία: Καζαντζίδου,
Μυσιρλή, Λιούτσιας
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ~ ΑΟ ΠΑΣΤΕΡ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.,
ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα,
Προεστού
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ
Γ., ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Σφέϊκου, Σκαλιστής,
Δρακοπούλου
21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ~ ΕΛΒΕΤΙΑΣ 2005 ΤΣΟΥΛΗΣ,
ΜΠΟΓΑΣ
Γραμματεία: Μωραίτου,
Αρβανιτίδης, Αρμάου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ~ Π.Ο.Ξ. ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ,
ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Ρούζιος
Π., Κεχαγιάς
21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ. ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜ.-ΜΑΛΓ. ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ποντίκη Α.,
Μπεκιάρης
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.,
ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη,
Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ.
19:15 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ
Α.Ο.Ε.Κ. ~ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Κουκουτζέλης,
Κράντα, Συμεωνίδης
21:30 ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΛΑΓΥΝΩΝ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΓΡΑΙΚΟΣ,
ΛΑΊΔΗΣ
Γραμματεία: Μυσιρλόγλου, Γούτη,
Τσιουμλέκης
Τρίτη 10
Μαρτίου 2015
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΑΟ
Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ~ ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Διμπιτούζης
Π., Διμπιτούζης Α.
21:15 ΘΕΡΜΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔ. ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Δαμάσκος, Κοέν,
Λεονταρά
Προκριματική
φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ,
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Μαρβάκη Σ., Χαλκίδης
20:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΜΠΑΊΟΣ,
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Αστερνός
21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ Ε.Ο.Σ. ΜΑΚΡΗΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης,
Μωραίτου
21:15 11ο Δημ.Σχολείο ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΜΑΡΟΣ, ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Στεφανίδου,
Φωστηρίδου
K / 20
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΚΑΔΗΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΣΑΚΑΛΗΣ,
ΔΡΑΓΟΛΙΑΣ
Γραμματεία: Τασιώνα,
Ντάγκας
Ημιτελική
φάση ΕΦΗΒΩΝ
16:45 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΜΠΙΚΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Μπέλλου,
Τσιρακίδου
ΠΑΙΔΩΝ - Β΄ - φάση
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ~ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης,
Σακάρογλου
0 Σχόλια