Τα παιχνίδια της πρεμιέρας του τουρνουά παμπαίδων
ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ~ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.
Γραμματεία: Λέκκα, Μήλιου,
Πισκιούλης
19:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ~ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΤΣΟΚΟΛΗΣ,
ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία: Σφέϊκου, Ιωαννίδης,
Δρακοπούλου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΕΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη,
Κωστανάκη, Βαρυτιμίδης
20:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠ/ΠΩΝ ~ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΜΠΙΚΗΣ,
ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Πολύζου,
Κουκουτζέλης, Βαρυτιμίδης
18:00 25ο Δημ.
Σχολ. ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ~ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
Γραμματεία: Λόλη, Μυσιρλή,
Παραδείση
17:00 ΑΣΠΡΟΒ/ΛΤΑΣ ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠ.
ΚΟΥΣΗΣ, ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Ντούλια, Ανανιάδης
Προημιτελική φάση
ΕΦΗΒΩΝ
16:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΜΑΝΙΟΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Κούλλιας,
Βασιλείου
18:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΠΑΝΤΑΖΗΣ,
ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Τουκμενίδου,
Κωνσταντικάκη Βασιλείου
18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ,
ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Μπέλλου, Μπουρνάς
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΑΜΙΓΟΣ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Δήμου Λ., Αρμάου,
Λιούτσιας
Προκριματική φάση
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
16:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΧΙΩΤΑΚΗΣ,
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Τζήκα, Σαλβερίδης
15:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ
Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Δαγδηλέλη
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΚΑΤΟΥΔΗΣ,
ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου,
Στεφανίδου
16:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΔΑΊΚΟΥΔΗΣ
Β., ΔΑΊΚΟΥΔΗΣ Κ.
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ποντίκη Α.
13:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ΚΟΥΣΗΣ, ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Νέδας, Ανανιάδης
16:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ,
ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Κ.,
Τσακαλάκης
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΤΣΟΥΛΗΣ,
ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Μωραίτου,
Αρβανιτίδης
13:15 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα
Τουρνουά ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
16:30 Ε.Κ.Ο. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 1 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κούδας
8:45 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ~ ΕΑΤ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ KRKOBABIC
Γραμματεία: Δαγδηλέλη
18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. 1 ~ Χ.Α.Ν.Θ. 1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ.
Γραμματεία: Κράντα
15:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ Α.Ο.Ε.Κ. ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΣΑΧΑΣ
Γραμματεία: Μαρβάκη Ι.
16:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας
17:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ. ΔΑΊΚΟΥΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Κεχαγιάς
12:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1 ~ ΕΛΛΗΝ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛ. 2
ΔΑΊΚΟΥΔΗΣ Κ.
Γραμματεία: Ποντίκη Μ.
14:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ~ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΑΊΚΟΥΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Ρούζιος π.
15:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 1 ~ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος
15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ~ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.ΠΟΛ. ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σαλβερίδης
14:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ 2 ~ Β.Α.Ο. 2 ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης
18:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥ. ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ.
ΠΑΓΚΟΥΤΣΟΣ
Γραμματεία: Χατζέλης
19:30 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ Κ.Α.Ο.Σ. ~ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 2 ΜΩΫΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μήλιου
14:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΕΚ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ 1 ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ 1 ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου
20:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΊΔΗΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης
15:00 ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ~ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΤΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Τσιουμλέκης
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Άντωγλου
14:15 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης
11:15 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 ΛΑΊΔΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης
14:00 ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥ. 1
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου
8:45 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α.
10:00 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 1
ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ.
10:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος
13:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 2 ΨΑΡΡΑΣ
15:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π.
16:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 ~ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: Μπέλλου
14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη
8:30 ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 2 ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 2 ΔΡΑΓΟΛΙΑΣ
Γραμματεία: Λεονταρά
9:00 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 2 ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ΛΑΜΠΡΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κάτσης
20:00 Π.Α.Ο.Κ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 3 ~ Χ.Α.Ν.Θ. 3 ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Βοηθητικό
Γραμματεία: Κοέν
10:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Μανιός
15:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΡΗΤΑΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ.
16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης
16:00 ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗ
ΠΗΓΑΣΟΣ '24 ~ I.C.B.S. 2009 ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ Α.
17:30 ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗ
ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΗΣ 1 ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 1 ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ΣΤ.
παλιό
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ.
8:30 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 3 ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ.
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δήμας
10:30 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ 2 ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δήμας
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 1 ΝΤΑΧΑΜΠΡΕ
Γραμματεία: Γιαγλής
Τουρνουά ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ
13:15 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΕΛΛΗΝ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ.3 ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Κοέν
Τουρνουά ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
9:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου
0 Σχόλια