11 Φεβ 2015

Πρόκριση με διαφορά 40 πόντων για τη Μακαμπή-Το πανόραμα του κυπέλου ανδρών της ΕΚΑΣΘ

Χωρίς να συναντήσει κανένα πρόβλημα η Μακαμπή επιβλήθηκε με το ευρύ 84-44 του ΑΣ Πανόραμα και προκρίθηκε στην επόμενη φάση του κυπέλου ανδρών της ΕΚΑΣΘ.








Δεκάλεπτα: 24-8, 47-18, 59-35, 84-44
Διαιτητές: Μπίκης-Κασαπίδης
ΜΑΚΑΜΠΗ (Ντολόπουλος): Τόττης 7(1), Πετράς 3, Γκιόσης 4, Αρούχ 7(1), Παναγιωτίδης 5(1). Αποστόλου 22(4), Θώμος 6(1), Γκουτζίδης 11, Ρόπουτης 14(1), Αγρότης 5.
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ (Καραμανώλης): Μπαγκντασαριάν 4, Βογιατζής, Λιάρος, Γάκης Χ. 4(1), Μπρόζος 2, Κοντοκωστόπουλος 2, Σπανός 3, Κεραμιδάς, Παπανδρέου 6(2), Παπαδόπουλος 3(1), Περατεινός 2, Τσάκος 18(3).

Το πανόραμα του κυπέλου ανδρών της ΕΚΑΣΘ

A΄ΦΑΣΗ             
              
1             ΒΟΣΠΟΡΟΣ-ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣ 60-53
2              ΔΕΗ ΠΑΣΠ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ  68-54
3              ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ  60-68
4              ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ-ΑΣΚ ΛΑΓΥΝΩΝ  44-52
5              ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ 20-0
6              ΑΟ ΝΕΑ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ-ΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 56-54
7              ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΚΑΝΑΡΗΣ ΑΠΣ  77-62
8              ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ  77-57
9              ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ  72-44
10           ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ  50-63
11           ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ  57-64
12           ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005  45-43
13           ΑΤΛΑΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ 53-66
14           ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  46-64
                              
Β΄ΦΑΣΗ                              

1              ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ  89-32
2              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ  88-87
3              ΠΟΞ-ΝΕΜΕΣΙΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ  52-51
4              ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΛΓΑΡΩΝ  66-43
5              ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ-ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
6              ΚΟΘ ΓΑΛΑΖΙΟΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΜΓΣΣ 42-52
7              ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΒΑΣΙΛΙΚΑ  59-71
8              ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ  69-47
9              ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΑΣΚ ΛΑΓΥΝΩΝ
10           ΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ-ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ
11           ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ  57-47
12           ICBS 2009-ΗΟΟΡ 0-20
13           ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ  35-48
14           ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ  74-64
15           ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΕΔ ΛΑΧΑΝΑ  100-31
16           ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ  67-50
17           ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  58-68
18           ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ  52-60
19           ΠΑΣΤΕΡ ΑΟ-ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ  60-41
20           ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ-ΔΕΗ
21           ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ  56-72 (55-55)
22           ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 90-84
                              
Γ΄ΦΑΣΗ                              

1              ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-Β20
2              ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ-ΒΑΣΙΛΙΚΑ 71-54
3              ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
4              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
5              ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ-Β9
6              ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ-ΠΑΣΤΕΡ
7              ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ-Κ.Σ. ΓΕΦΥΡΑΣ
8              ΠΟΣ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΣΑΠΣΠΘ  78-88
9              ΜΕΝΤ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ  74-68
10           ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ-ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11           ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
12           ΧΑΝΘ ΕΦΗΒΙΚΟ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ
13           ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ
14           ΑΙΑΣ ΕΦΗΒΙΚΟ-ΜΑΟ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
15           ΒΑΟ-Β5
16           ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ  65-46
17           ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
18           ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΒΕΡΓΙΝΑ
19           ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ 80-58
20           ΜΑΚΑΜΠΗ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ  84-44
21           ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ  46-71
22           ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΕΦΗΒΙΚΟ
23           ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΕ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
24           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ
25           ΗΟΟΡ-ΔΑΣΩ  60-83
26           Β10-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
27           ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ-ΑΕΕΤ 68-46
28           ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΦΗΒΙΚΟ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 45-100
29           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ.-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΕΦΗΒΙΚΟ
30           Ε.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
31           ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ-ΑΡΗΣ ΕΦΗΒΙΚΟ  57-62
32           ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΠΟΞ
                              
Δ΄ΦΑΣΗ             
              
1              Γ22-Γ10
2              Γ26-Γ18
3              Γ14-Γ23
4              Γ3-Γ1
5              Γ5-Γ32
6              ΑΡΕΤΣΟΥ-Γ15
7              Γ12-ΔΑΣΩ
8              Γ30-Γ7
9              ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΕΦΗΒΙΚΟ  75-47
10           ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜΗΣ-Γ4
11           ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-Γ13
12           Γ29-Γ6
13           Γ24-Γ17
14           ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ-ΜΕΝΤ
15           ΜΑΚΑΜΠΗ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
16           Γ11-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
                              
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
                              
1              ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-Δ6
2              Δ16-Δ15
3              Δ3-Δ7
4              Δ12-Δ13
5              Δ2-Δ11
6              Δ8-Δ10
7              Δ14-Δ4
8              Δ5-Δ1
                              
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ                 

1              ΠΦ 5-ΠΦ 3
2              ΠΦ 8-ΠΦ 4
3              ΠΦ 7-ΠΦ 6
4              ΠΦ 1-ΠΦ 2
                              
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ  ΦΑΣΗ
                              
1              ΗΦ 4-ΗΦ 2
2              ΗΦ 1-ΗΦ 3
                              
ΤΕΛΙΚΟΣ             
              
                ΤΦ 1-ΤΦ 2


Δεν υπάρχουν σχόλια :