15 Ιαν 2015

Το πρόγραμμα του Σαββάτου στην ΕΚΑΣΘ

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββάτου που είναι το εξής:









Γ1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΥΘΟΙ 2007 ~ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.Π. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ - ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
    Γραμματεία:   ΚΟΝΙΑΛΗ - ΜΠΑΡΜΠΑΣ - ΡΟΥΖΙΟΣ Π
           
Γ2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

20:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ  ΑΜΠΕΛ. ~ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ - ΦΩΤΙΑΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΤΟΛΙΟΥ - ΓΑΛΑΝΗ Π - ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ
18:00 25ο  ΔΗΜ ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΕΣ ~ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ - ΜΟΣΤΡΟΥΣ
    Γραμματεία:   ΛΩΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ - ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΣ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΡΑΙΚΟΣ - ΜΟΣΧΑΣ
    Γραμματεία:   ΔΗΜΑΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ
           
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ

20:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ~ ΜΕΝΤ ΜΠΙΚΗΣ - ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΜΙΣΙΡΛΟΓΛΟΥ - ΓΟΥΤΗ
18:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΚΑΤΟΥΔΗΣ - ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ
    Γραμματεία:   ΡΟΥΖΙΟΣ Π - ΜΠΑΡΜΠΑΣ
19:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝΕΜ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ - ΨΩΜΙΑΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΠΟΝΤΙΚΗ Α - ΠΟΝΤΙΚΗ Μ
15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ  ΑΣ ~ ICBS 2009 ΤΣΟΚΟΛΗΣ - ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ - ΣΑΛΒΕΡΙΔΗΣ
18:00 ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΜΑΧ. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ   ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ - ΚΟΥΣΗΣ
    Γραμματεία:   ΧΑΤΖΕΛΗΣ - ΠΙΣΚΙΟΥΛΗΣ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ~ ΧΑΝΘ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ - ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
    Γραμματεία:   ΗΛΙΑΣΚΟΣ - ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ - ΓΑΒΡΙΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΟΥ - ΚΟΥΔΑΣ
20:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ Δ.Α.Σ.Ω. ~ Κ.Α.Ο.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ - ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ Α
    Γραμματεία:   ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ - ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ
15:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΣΥΚΕΩΝ Α.Ο.Ε.Κ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ - ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
    Γραμματεία:   ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Γ - ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
21:00 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΜΑΝΙΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
    Γραμματεία:   ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ - ΚΑΤΣΗΣ
21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΛΟΛΙ - ΔΡΑΓΟΛΙΑΣ
    Γραμματεία:   ΡΑΜΠΑΝΤΙ - ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ
20:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΔΑΜΙΓΟΣ - ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι
    Γραμματεία:   ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ - ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΚΑΚΗ - ΤΟΥΚΜΕΝΙΔΟΥ
13:30 25ο ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α. Π. ΤΟΜΑΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ - ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
16:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ - ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ
    Γραμματεία:   ΜΠΕΛΛΟΥ - ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ
21:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Α
    Γραμματεία:   ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΡΟΕΣΤΟΥ
10:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ - ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ
    Γραμματεία:   ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ - ΡΑΜΠΑΝΤΙ
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΣΤΟΥΜΠΟΣ - ΔΙΒΟΛΗ
    Γραμματεία:   ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ - ΚΟΥΛΛΙΑΣ
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν - ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
    Γραμματεία:   ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ
16:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΖΑΧΟΣ - ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΛΕΟΝΤΑΡΑ
18:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. Ρ. ~ Β.Α.Ο. ΤΣΟΥΛΗΣ - KERCOBABIC
    Γραμματεία:   ΚΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ - ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ
17:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΜΠΑΙΟΣ - ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
    Γραμματεία:   ΚΩΣΤΗΣ - ΚΟΕΝ
19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ - ΔΕΛΛΑΣ
    Γραμματεία:   ΚΟΕΝ - ΚΩΣΤΗΣ
           
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

13:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ - ΛΑΙΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΣΑΡΑΦΗΣ - ΝΕΔΑΣ
16:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ - ΠΑΡΑΛΙΚΙΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΚΟΥΡΦΑΛΗ - ΠΟΝΤΙΚΗ Μ
16:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΧΙΩΤΑΚΗΣ - ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ
    Γραμματεία:   ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ - ΤΖΗΚΑ
19:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝΕΜ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ - ΛΑΣΠΑ
    Γραμματεία:   ΓΑΛΑΝΗ Π - ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ
10:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ - ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
    Γραμματεία:   ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
16:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΓΣ ΤΕΜΕΛΚΟΥ - ΤΣΑΝΤΑΛΗ
    Γραμματεία:   ΚΑΠΟΥΛΑ - ΣΑΚΑΛΗΣ
16:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιο Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ - ΚΡΗΤΑΣ
    Γραμματεία:   ΔΑΜΑΣΚΟΣ -  ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. Ρ. ΜΠΑΙΟΣ - ΨΑΡΡΑΣ
    Γραμματεία:   ΚΟΕΝ - ΚΩΣΤΗΣ
15:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ - ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
    Γραμματεία:   ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Χ - ΑΡΜΑΟΥ
           
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ

14:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑ Κ.Σ. ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΚΟΝΙΑΛΗ - ΠΟΝΤΙΚΗ Α

Δεν υπάρχουν σχόλια :