Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές και οι κομισάριοι
της 13ης αγωνιστικής σε Β' και Γ΄ Εθνική Ανδρών που είναι:
Β’ Εθνική Ανδρών
Κυριακή 18
Ιανουαρίου
1ος Όμιλος
Γ. Στεφανόπουλος 17.00 Περιστέρι-Πανερυθραϊκός
Μαγκλογιάννης-Καλογερόπουλος Λ (Μουζάκης Στ.)
Υμηττού 17.00 Αμύντας-Δούκας Διμπινούδης-Πολυχρόνης
(Μαυρουδής)
Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλ.-Ιωνικός Ν. Ραχιώτης-Παπαφωτίου
(Ορφανός)
Π. Νικολαϊδης 17.00 Φάρος Κερ.-Φιλαθλητικός
Τσάτσης-Φραγκούλη (Σταματόπουλος)
Αμαρουσίου 17.00 Μαρούσι-ΚΑΠ Τσώνος Β.-Μαραμής
(Παπαδόπουλος Κ)
Χολαργού 17.00 Χολαργός-Παπάγου Τσαρούχα-Αποστολίδης
(Πετράκης)
Ν. Μαρίνος 12.00 Κύμη-Ηράκλειο Σιώκας-Καλογερόπουλος Φ.
(Κοκορδάτος)
2ος Όμιλος
ΧΑΝΘ 17.00 ΧΑΝΘ-Άργος Ορεστικό Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ.
(Αστρεινίδης)
Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Στρατώνι Θεοδώρου-Σιταρίδης
(Γκουρτζελίδης)
Καλαμαριάς 17.00 Αργοναύτης-Πιερικός Αρχ.
Παργιανόπουλος-Τσουμαχίδης (Φωτιάδης)
Ν. Μουδανιών 17.00 Ευρώπη Πεύκ.-Προμηθέας
Δεληγιαννίδης-Λόρτος (Θωμόπουλος)
ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Φοίνικας Λάρ.
Παπαγερίδης-Ντούρας (Παπαγεωργίου)
ΔΑΚ Πεύκων 17.00 Μαχητές Δόξα Πεύκων-Τιτάνες Παλαμά
Παπαδόπουλος-Ελευθεριάδης (Παραλικίδης)
Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ασπίς Ξάνθης
Τσιαπλής-Παπανικολάου (Τοζακίδης)
Γ’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Κυριακή 18
Ιανουαρίου
Αιγίου 17.00 Κεραυνός-Ερμής Περάματος Καραλής-Μαυρατζάς
(Ρόζης)
Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Νίκη Αμαρουσίου
Κονταράτος-Ορφανός Ι (Παππάς)
Παναγούλας 13.00 Ζάκυνθος-Κρανίδι Γκαμήλη-Φασόλης
(Πίγκας)
Ν. Περκίζας 17.00 Χαλάνδρι-Ακάδημος
Βαλούρδος-Γιαννακουδάκης (Κουλούρης)
Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Προμηθέας Χ.
Ζακεστίδης-Μηλαπίδης (Παπαδόπουλος Στ.)
Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Έσπερος Χαλαμπαλάκης-Μακρής
(Φαλούκας)
1ο ΚΓ Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Απόλλων Αρχ. Κορ.
Σπυρόπουλος Α.-Σταθόπουλος (Τσάμης)
2ος Όμιλος
Σάββατο 17
Ιανουαρίου
Μ.Μερκούρη 19.00 Ακαδημία Καλ.-Κάδμος Αντωνίου-Καλογριάς
(Τζωρτζάκης)
Λίντο 14.30 Εργοτέλης-Αρχάγγελος Σπυρόπουλος Σπ.-Τσολάκος
(Γιαννακουδάκης)
Κυριακή 18
Ιανουαρίου
Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Σπόρτιγκ Σκούτας-Παπαθανασίου
(Λημνιάτης)
Αιγάλεω 17.00 Αιγάλεω-Ιωνικός ΝΦ Γιακείμη-Ορφανός Μ
(Μπουρνάς)
Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις-Ηροδότος Δημόπουλος-Καρπάνος
(Πετρίδης)
Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Διαγόρας Δρ.
Γρίβα-Χρηστίδης Π. (Μίχας)
Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Στρέμπας-Αναστασίου (Δημητριάδης)
3ος Όμιλος
Κυριακή 18
Ιανουαρίου
ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρ.-Μελίκη Ζιώγας-Ζέρβας
(Πλεξίδας)
ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Ηρακλής Κοζ.-Αγρίνιο Φουτζήλας-Τσόκολης
(Βόντζας)
Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Βόνιτσα Μπίκης-Λουλουδιάδης
(Μανάσης)
Αλκαζάρ 18.00 Λάρισα 1964-Μεταμόρφωση Β. Ξέρας-Καρακώστας
(Μπεκιάρης)
Ν. Ιωνίας Μαγν. 18.00 Νίκη Βόλου-Σιάτιστα
Πετανίδου-Τριανταφυλλίδης (Τσοπουρίδης)
Βόνιτσα 17.00 Αίολος Αστακού-Καστοριά Καραβίτης-Πλιάκας
(Κανελλόπουλος)
ΔΑΚ Έδεσσας 18.00 Πανεδεσσαϊκός-Διόσκουροι Κοζ.
Κετούλας-Μαριτσιούδης (Δεπούδης)
4ος Όμιλος
Κυριακή 18
Ιανουαρίου
Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα Πεν. –Σταυρούπολη
Ρούκας-Δημάδης (Ασλανίδης)
Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Μακεδονικός Κατρακάρης-Μπακάλης
(Μηνοβγιούδης)
ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Μαντουλίδης
Καλέσης-Σαρακενίδης (Αναστασίου)
Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Νεάπολη
Παπαγεωργίου-Λαδάς (Δραγκίογλου)
ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος-Ιωνικός Ιωνίας
Μάνιος-Τσούλης (Σακελλαρίου)
Δήγα Δράμας 18.00 Τιτάνες Δράμας-Ελευθερούπολη
Κατωτικίδης-Αγραφιώτης (Λαμπρίδης)
0 Σχόλια