Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.
ΤΣΟΚΟΛΗΣ - ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ -
ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ - ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ
21:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ~ ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ
- ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Π -
ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Α - ΚΕΧΑΓΙΑΣ
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ. ~ Δ.Α.Σ.Ω.
ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ - ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ - ΑΝΤΩΓΛΟΥ
- ΣΑΛΒΕΡΙΔΗΣ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α. Π.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ - ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ - ΑΝΤΩΓΛΟΥ
- ΑΣΤΕΡΝΟΣ
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ - ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: ΧΑΛΚΙΔΗΣ - ΜΑΡΒΑΚΗ Σ
- ΗΛΙΑΣΚΟΣ
21:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝΕΜ.
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ - ΓΟΥΤΗ -
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ
ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ - ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
Γραμματεία: ΧΡΗΣΤΟΥ -
ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΥΔΑΣ
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1) ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 23 953-667 286
2) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 22 803-603 200
3) ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗ 20 801-730 71
4) ΔΑΣΩ 20 760-734 26
5) ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 19 704-638 66
6) ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ 19 795-757 38
7) Μ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 19 724-754 -30
8) ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 17 647-716 -69
9) ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 16 758-744 14
10) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 16 647-655 -8
11) ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 16 684-798 -114
12) ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13 620-697 -77
13) ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 12 600-846 -246
14) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ 11 590-747 -157
*Αναγέννηση Φλόγα, Ελπίδα Αμπελοκήπων, Κεραυνός Αγίου
Παύλου, Κεραυνός Ωραιοκάστρου, Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού και Κρόνος Ευόσμου
έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ -
ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ -
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ~ ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ
- ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΜΟΥΣΤΟΣ - ΚΕΧΑΓΙΑ -
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΔΑΜΙΓΟΣ - ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ
Γραμματεία: ΜΠΕΛΛΟΥ - ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ
- ΤΟΥΚΜΕΝΙΔΟΥ
21:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ
Ν - ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΚΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ -
ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ - ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ
21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΑΜΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΜΑΝΙΟΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: ΒΟΥΛΩΝΗ - ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ
- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΚΑΚΗ
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ
Γ - ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΝΤΑΓΚΑΣ - ΠΡΟΕΣΤΟΥ -
ΤΑΣΙΩΝΑ
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1) ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 23 829-639 190
2) ΑΡΕΤΣΟΥ 21 771-643 128
3) ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 21 724-657 67
4) ΑΕΝ ΚΡΗΝΗΣ 20 705-634 71
5) ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ 19 765-696 69
6) ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ 19 762-713 49
7) ΑΚ ΑΣΤΕΡΙΑ 19 680-649 31
8) Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 18 662-650 12
9) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 18 781-777 4
10) ΒΕΡΓΙΝΑ 17 723-726 -3
11) ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 17 696-779 -83
12) Ν. ΒΟΤΣΗΣ 14 666-779 -113
13) Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ 14 620-802 -182
14) ΑΕΤΟΣ 0 0-240 -240
*Ο Αετός έχει δύο μηδενισμούς και αποβλήθηκε από το
πρωτάθλημα
Γ1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι - ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: ΝΕΔΑΣ - ΣΑΡΑΦΗΣ - ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗΣ
21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ά Π
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΚΟΝΙΑΛΗ - ΚΟΥΡΦΑΛΗ -
ΠΟΝΤΙΚΗ Μ
21:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΑΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
Μ.Γ.Σ.Σ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ - ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία:
ΜΠΑΡΜΠΑΣ - ΚΡΑΝΤΑ - ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΜΠΙΚΗΣ - ΜΑΡΟΣ
Γραμματεία: ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ -
ΣΑΚΑΛΗΣ - ΜΑΡΒΑΚΗΣ
21:45 25ο ΔΗΜ.
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ - ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ -
ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ - ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΣ
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ΣΑΚΑΛΗΣ -
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ -
ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ - ΜΠΟΥΡΝΑΣ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛ. ~ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘ.
- ΜΠΟΓΑΣ
Γραμματεία: ΔΗΜΑΣ - ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ - ΚΑΤΣΗΣ
20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ
- ΜΠΑΙΟΣ
Γραμματεία: ΚΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ -
ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ - ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔ. ΤΣΟΥΛΗΣ
- ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Χ -
ΔΗΜΟΥ Λ - ΑΡΜΑΟΥ
Γ2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ
Α.Σ. ~ Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟ ΤΣΑΜΗΣ - ΛΑΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΓΑΛΑΝΗ Π -
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ
21:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ.
ΘΕΟΔΩΡΟΥ - ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ - ΤΖΗΚΑ -
ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ
ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΖΑΧΟΣ - ΤΟΜΑΣ
Γραμματεία: ΠΟΛΥΖΟΥ - ΚΩΣΤΑΝΑΚΗ
- ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ~ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΓΡΑΙΚΟΣ -
ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: ΚΩΝ/ΝΟΥ - ΚΑΤΡΑΚΥΛΙΔΟΥ - ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ
21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛ
ΣΕΛΕΒΟΣ - ΔΡΑΓΟΛΙΑΣ
Γραμματεία: ΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
- ΛΕΟΝΤΑΡΑ
21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔ. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ -
ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: ΚΟΕΝ - ΚΩΣΤΗΣ -
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
21:30 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΣ ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ - ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ -
ΖΗΔΙΑΝΑΚΗΣ - ΡΑΜΠΑΝΤΙ
0 Σχόλια