Η πέμπτη αγωνιστική της Α΄ ανδρών δεσπόζει στο σημερινό
πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ, με αρκετά σημαντικά παιχνίδια. αναλυτικά:
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΝΔΡΩΝ
20:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
Διαιτητές:
ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ - ΔΑΜΙΓΟΣ
Γραμματεία:
ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΥ - ΧΡΗΣΤΟΥ - ΚΟΥΔΑΣ
Γυμνασίαρχος:
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ
20:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ~ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔ.
Διαιτητές:
ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β - ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία:
ΚΟΥΡΦΑΛΗ - ΠΟΝΤΙΚΗ Μ - ΡΟΥΖΙΟΣ Π
Γυμνασίαρχος:
ΠΑΡΑΛΙΚΙΔΗΣ
21:00 ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΑΣ
Διαιτητές: ΤΖΙΜΑ
- ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία:
ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ - ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Γυμνασίαρχος:
ΚΥΜΙΑΤΖΗΣ
21:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ Β.Α.Ο.
Διαιτητές:
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ - ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία:
ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ - ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΣ
Γυμνασίαρχος:
ΚΑΜΑΝΗΣ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
Διαιτητές:
ΘΕΟΔΩΡΟΥ - ΤΣΟΥΛΗΣ
Γραμματεία:
ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ - ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ - ΛΕΟΝΤΑΡΑ
Γυμνασίαρχος:
ΜΠΙΖΟΠΟΥΛΟΣ
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
Διαιτητές: ΛΟΡΤΟΣ
- ΤΣΟΚΟΛΗΣ
Γραμματεία:
ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ - ΜΠΕΛΛΟΥ - ΚΟΥΛΛΙΑΣ
Γυμνασίαρχος:
ΜΗΝΟΒΓΙΟΥΔΗΣ
21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔ.
Διαιτητές:
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν. - ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία:
Χ''ΙΩΑΝΝΟΥ - ΑΡΜΑΟΥ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Γυμνασίαρχος:
ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1) ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ 6 229-153 76
2) ΒΑΟ 6 204-181 23
3) ΓΑΛΑΞΙΑΣ 6 227-207 20
4) ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 5 187-161 26
5) ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 5 231-209 22
6) ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 5 197-181 16
7) ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 5 200-194 6
8) ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5 203-201 2
9) ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 4 210-212 -2
10) ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 4 173-178 -5
11) ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 3 181-214 -33
12) ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 3 181-218 -37
13) ΜΑΚΑΜΠΗ 3 204-244 -40
14) ΜΕΝΤ 3 133-207 -74
Γ1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ~ ICBS 2009
Διαιτητές:
ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ - ΛΟΛΙ
Γραμματεία:
ΜΗΛΙΟΥ - ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ - ΠΙΣΚΙΟΥΛΗΣ
21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
Διαιτητές:
ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ - ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία:
ΚΟΝΤΟΣ - ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Γ - ΗΛΙΑΣΚΟΣ
21:45 ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ AOM
Διαιτητές:
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι - ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία:
ΧΑΛΚΙΔΗΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ - ΜΑΡΒΑΚΗ Σ
21:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
Διαιτητές:
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ - ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία:
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Χ - ΚΟΕΝ - ΚΩΣΤΗΣ
Γ2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ. ~ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠ.
Διαιτητές:
ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ - ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία:
ΜΙΣΙΡΛΟΓΛΟΥ ΓΡ - ΓΟΥΤΗ - ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ
21:00 ΑΞΙΟΥ Δ.ΑΚ. ΠΑΟΚ ΚΥΜ. ΜΑΛΓ. ~ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
Διαιτητές: ΜΠΙΚΗΣ
- ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία:
ΚΟΝΙΑΛΗ - ΜΠΑΡΜΠΑΣ - ΠΟΝΤΙΚΗ ΑΦ.
21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΑΚ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΦΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΕΚ
Διαιτητές:
ΚΑΤΟΥΔΗΣ - ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία:
ΓΑΛΑΝΗ Π - ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ
20:15 ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΛΑΧΑΝΑ Ε.Δ. ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ
Διαιτητές:
ΕΘΥΜΙΑΔΗΣ - ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία:
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ - ΑΝΤΩΓΛΟΥ - ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ
21:45 ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΠΑΣ ~ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ
Διαιτητές:
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ - ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία:
ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ - ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ - ΑΝΤΩΓΛΟΥ
21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
Διαιτητές:
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ - ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία:
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΜΥΣΙΡΛΗ - ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΚΑΛΑΜ.
Διαιτητές:
ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:
ΣΑΛΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ - ΤΟΥΚΜΕΝΙΔΟΥ - ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ
Διαιτητές:
ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ - ΕΚΛΕΚΤΟΣ
Γραμματεία:
ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ - ΜΟΥΣΤΟΣ - ΚΕΧΑΓΙΑ Θ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
21:30 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
Διαιτητές: ΜΠΟΓΑΣ
- ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία:
ΚΑΠΟΥΛΑ - ΣΑΚΑΛΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Διαιτητές:
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ - ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία:
ΜΠΟΥΡΝΑΣ – ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ
0 Σχόλια