Γ1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ΛΕΣΧΗ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΕΣ ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡ.
Γραμματεία: ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Π -
ΗΛΙΑΣΚΟΣ - ΧΑΤΖΕΛΗΣ
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ - ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ -
ΤΑΣΙΩΝΑ - ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ ΑΓΓ.
Γ2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΝΔΡΩΝ
18:00 25ο & 100ο ΔΗΜ. ΝΕΜΕΣΙΣ ΜΕΝ. ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ - ΛΑΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΜΥΣΙΡΛΗ -
ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΜ. ~ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ
Α.Σ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ - ΦΩΤΙΑΔΗΣ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ
- ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ - ΒΟΥΛΩΝΗ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
15:30 ΑΞΙΟΥ Δ.ΑΚ. ΠΑΟΚ ΚΥΜ.- Ν. ΜΑΛΓ. ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝ/ΗΣ
ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ - ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: ΡΟΥΖΙΟΣ Π - ΚΕΧΑΓΙΑΣ
18:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΔΑΚ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.
ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ - ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ - ΜΠΑΡΜΠΑΣ
19:30 ΙΩΝΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ - ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΡΟΥΖΙΟΣ Π - ΠΟΝΤΙΚΗ
Μ
16:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΓΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΚΟΝΙΑΛΗ - ΠΟΝΤΙΚΗ
ΑΦΡ.
16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ~ Κ.Α.Ο.Σ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ -
ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ - ΣΑΛΒΕΡΙΔΗΣ
20:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΠΡΑΤΤΟΣ -
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: ΓΟΥΤΗ - ΜΙΣΙΡΛΟΓΛΟΥ
ΓΡ.
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ~ ΜΕΝΤ ΜΠΙΚΗΣ -
ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ -
ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ
16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ICBS 2009
ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ - ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ -
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ
18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΔΑΜΙΓΟΣ - ΤΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ - ΚΟΥΔΑΣ
15:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΣΥΚΕΩΝ Α.Ο.Ε.Κ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.
ΣΑΚΑΛΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ.
Γραμματεία: ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Γ -
ΚΟΝΤΟΣ
21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ.
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν - ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: ΡΑΜΠΑΝΤΙ - ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ
21:00 ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ Β.Α.Ο. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
Ι - ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ - ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΣ
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ -
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΜΠΕΛΛΟΥ - ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ
19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΚΕΡ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΤΣΟΚΟΛΗΣ -
ΜΩΥΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ - ΚΑΠΟΥΛΑ
13:30 25ο & 100ο ΔΗΜ. ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
ΧΙΩΤΑΚΗΣ - ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘΑΝ.
Γραμματεία: ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ -
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
16:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ.ΑΟ ~ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ. - ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: ΜΠΟΥΡΝΑΣ - ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ
09:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ
ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ - ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
Γραμματεία: ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ - ΡΑΜΠΑΝΤΙ
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ AOM
ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ - ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ
Γραμματεία: ΜΟΥΣΤΟΣ - ΚΕΧΑΓΙΑ Θ.
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΧΑΝΘ ΜΑΝΙΟΣ -
ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤ. -
ΚΟΥΛΛΙΑΣ
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.
ΚΟΥΣΗΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛ.
Γραμματεία: ΒΟΥΛΩΝΗ - ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ
11:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΣΕΛΕΒΟΣ -
ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: ΚΑΤΣΗΣ - ΤΟΥΚΜΕΝΙΔΟΥ
21:00 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ - ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛ.
Γραμματεία: ΤΑΣΙΩΝΑ -
ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ ΑΓΓ.
18:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. Ρ. ~ ΜΑΧ. ΔΟΞΑ
ΠΕΥΚΩΝ ΤΣΟΥΛΗΣ - ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΕΚΛΕΚΤΟΣ
- ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ -
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ
19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
Γραμματεία: ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ -
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
16:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Δ.ΑΚ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΚΟΥΡΦΑΛΗ - ΠΟΝΤΙΚΗ
Μ.
18:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΚΟΝΙΑΛΗ - ΠΟΝΤΙΚΗ
ΑΦΡ.
19:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝ/ΝΗΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
ΚΑΤΟΥΔΗΣ - ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: ΗΛΙΑΣΚΟΣ - ΧΑΤΖΕΛΗΣ
10:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ - ΑΝΤΩΓΛΟΥ
16:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ. - ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ -
ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ
18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Ε.Ο. ΚΑΡΜΠΑ - ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ -
ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ
14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΜΓΣ ΛΟΛΙ -
ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
Γραμματεία: ΚΩΣΤΗΣ - ΠΡΟΕΣΤΟΥ
15:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. Ρ.
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ - ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Γραμματεία: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Χ. -
ΚΟΕΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
18:00 Β.Α.Ο. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ~ Β.Α.Ο. ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ - ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ - ΧΡΗΣΤΟΥ
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΟΡΙΩΝ
08:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΕΝΤΡΟ ~ ΑΝΑΤΟΛΗ ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: ΜΑΝΙΟΣ - ΓΙΑΓΛΗΣ
09:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΔΥΣΗ ~ ΒΟΡΡΑΣ ΔΙΒΟΛΗ - ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΜΑΝΙΟΣ -
ΣΑΛΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
0 Σχόλια