Τα εξ αναβολής παιχνίδια του Σαββάτου 4 Οκτώβρη
περιλαμβάνει κατά βάση το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Γ1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
Διαιτητές: ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ - ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: ΓΑΛΑΝΗ Π - ΜΗΛΙΟΥ -
ΚΟΥΔΑΣ
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
Διαιτητές: ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ - ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: ΛΕΚΚΑ - ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ -
ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ
21:45 ΜΕΝΤ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΠΑΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ
Διαιτητές: ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ - ΤΟΜΑΣ
Γραμματεία: ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ -
ΚΑΠΟΥΛΑ - ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ
Γ2 ΚΑΤ. ΑΝΔΡΩΝ
19:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΕΣ
ΑΜΠΕΛ.
Διαιτητές: ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ - ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: ΤΟΛΙΟΥ - ΜΗΛΙΟΥ -
ΚΟΥΔΑΣ
17:00 ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ ΔΑΚ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡ. ~
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ
Διαιτητές: ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΝΤΟΥΛΙΑ - ΝΤΕΡΑΚΗ
18:00 25ο & 100ο ΔΗΜ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ~ ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΕΣ
ΜΕΝ.
Διαιτητές: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ. - ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΑΣΤΕΡΝΟΣ
- ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α'
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18:30 ΘΕΡΜΗΣ Δ.Α.Κ. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Διαιτητές: ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ - ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΒΟΥΛΩΝΗ - ΝΤΑΓΚΑΣ -
ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
18:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΔΑΚ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ
Διαιτητές: ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ - ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: ΜΠΑΡΜΠΑΣ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ
14:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜ.
Διαιτητές: ΧΑΤΖΙΔΟΥ - ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: ΚΟΝΙΑΛΗ - ΠΟΝΤΙΚΗ Μ
16:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜ-Ν.
ΜΑΛΓΑΡΩΝ
Διαιτητές: ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ - ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Π -
ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ ΑΓΓ.
14:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Δ.ΑΚ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΣ
Διαιτητές: ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ - ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: ΚΟΥΡΦΑΛΗ - ΠΟΝΤΙΚΗ Α
16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΦΛΟΓΑΣ
Διαιτητές: ΜΠΙΚΗΣ - ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ -
ΣΑΛΒΕΡΙΔΗΣ
17:15 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ Α.Ο.Ε.Κ.
Διαιτητές: ΛΑΙΔΗΣ - ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ - ΜΥΣΙΡΛΟΓΛΟΥ
ΓΡ.
18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΠΣ
Διαιτητές: ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ. - ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: ΧΑΤΖΕΛΗΣ - ΗΛΙΑΣΚΟΣ
20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. Κ.Α.Ο.Σ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.
Διαιτητές: ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ
19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ICBS 2009
Διαιτητές: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β
Γραμματεία: ΜΑΡΒΑΚΗ Ι - ΚΡΑΝΤΑ
18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
Διαιτητές: ΚΑΤΟΥΔΗΣ - ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία:
ΚΑΤΡΑΚΥΛΙΔΟΥ - ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ
19:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
Διαιτητές: ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι - ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ.
Γραμματεία: ΜΠΕΛΛΟΥ - ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ
18:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτητές: ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ - ΛΟΛΙ
Γραμματεία: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ -
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
19:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
Διαιτητές: ΓΡΑΙΚΟΣ - ΔΡΑΓΟΛΙΑΣ
Γραμματεία: ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΣ - ΚΕΧΑΓΙΑ
Θ.
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ.
Διαιτητές: ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ - ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛ.
Γραμματεία: ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ -
ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ
21:00 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ
Α.Σ.
Διαιτητές: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Γραμματεία: ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ -
ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ
AOM
Διαιτητές: ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ -
ΣΙΩΖΟΠΟΥΛΟΣ
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
ΚΑΣ
Διαιτητές: ΣΕΛΕΒΟΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Γραμματεία: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -
ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΜΕΝΤ
Διαιτητές: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ - ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
Γραμματεία: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -
ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ
Διαιτητές: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ - ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: ΛΕΟΝΤΑΡΑ -
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤ
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.
Διαιτητές: ΤΣΟΥΛΗΣ - ΔΟΥΒΗΣ
Γραμματεία: ΚΟΕΝ - ΚΩΣΤΗΣ
16:30 ΘΕΡΜΗΣ Δ.Α.Κ. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΠΟΣ.
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Διαιτητές: ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ - ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΝΤΑΓΚΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
15:00 ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ~ ΕΚΠ.
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
Διαιτητές: ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΝΤΕΡΑΚΗ - ΝΤΟΥΛΙΑ
18:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ ~
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜ.
Διαιτητές: ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ - ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Π -
ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ ΑΓΓ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΓΑΣ
Διαιτητές: ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ -
ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
Διαιτητές: ΧΙΩΤΑΚΗΣ - ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ
Γραμματεία: ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ -
ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ
19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ
Διαιτητές: ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ - ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ -
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
09:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΑΕΣ
Διαιτητές: ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ - ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Χ''ΙΩΑΝΝΟΥ -
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
16:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ~ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΑΠΣ
Διαιτητές: ΜΠΑΙΟΣ - ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ -
ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ
18:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ
02 Α.Σ.
Διαιτητές: ΔΕΛΛΑΣ - ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: ΔΗΜΟΥ Λ - ΑΡΜΑΟΥ
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ
08:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΝΑΤΟΛΗ ~ ΔΥΣΗ
Διαιτητές: ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ΑΠ. - ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ΣΤ.
Γραμματεία: ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ Ν -
ΓΙΑΓΛΗΣ
09:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΟΡΡΑΣ ~ ΚΕΝΤΡΟ
Διαιτητές: ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ΑΠ. - ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ΣΤ.
Γραμματεία: ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ Ν -
ΣΑΛΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
0 Σχόλια