Τα παιχνίδια της έκτης αγωνιστικής στη Β΄ ανδρών
ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
20:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΚΡΟΝΟΣ
ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Ε.
Διαιτητές:
ΔΑΜΙΓΟΣ - ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία:
ΚΟΝΤΟΣ - ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΩΡΑΙΟΚ
Διαιτητές: ΤΖΙΜΑ
- ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Γραμματεία:
ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ ΑΓΓ. - ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ - ΧΑΤΖΕΛΗΣ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.
Διαιτητές:
ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ - ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ
Γραμματεία:
ΚΑΤΡΑΚΥΛΙΔΟΥ - ΚΑΠΟΥΛΑ - ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
Διαιτητές:
ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ - ΕΚΛΕΚΤΟΣ
Γραμματεία:
ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ - ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ
21:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜ.
Διαιτητές:
ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ - ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία:
ΧΑΛΚΙΔΗΣ - ΜΑΡΒΑΚΗ Σ - ΜΑΡΒΑΚΗΣ
21:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ
Διαιτητές:
ΤΣΟΚΟΛΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: ΓΟΥΤΗ
- ΣΑΡΑΦΗΣ - ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗΣ
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1) ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 10 416-282 134
2) ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 9 335-296 39
3) ΔΑΣΩ 9 330-323 7
4) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 8 284-226 58
5) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 8 320-299 21
6) ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 8 277-288 -11
7) ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 7 326-315 11
8) ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ 7 316-316 0
9) ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗ 6 274-252 22
10) Μ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 6 251-242 9
11) ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 6 248-316 -68
12) ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 5 235-245 -10
13) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ 5 283-344 -61
14) ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 5 239-390 -151
*Κεραυνός Αγίου Παύλου, Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου,
Ελπίδα Αμπελοκήπων και Αμπελόκηποι Μενεμένης έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
Διαιτητές:
ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ - ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία:
ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ - ΚΟΥΔΑΣ - ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΥ
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
Διαιτητές:
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν - ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία:
ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ - ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ - ΚΕΧΑΓΙΑ Θ
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ
Διαιτητές: ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ
- ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία:
ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ - ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ - ΜΠΕΛΛΟΥ
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΜΓΣ ~ ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.
Διαιτητές:
ΘΕΟΔΩΡΟΥ - ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία:
ΒΟΥΛΩΝΗ - ΜΠΟΥΡΝΑΣ - ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΑΜΣ
Διαιτητές:
ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ - ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Γραμματεία:
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ - ΣΙΩΖΟΠΟΥΛΟΣ
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ
Διαιτητές:
ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘ. - ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ
Γραμματεία:
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΡΟΕΣΤΟΥ - ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΣ
21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΣ
Διαιτητές: ΜΑΝΙΟΣ
- ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία:
ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ - ΜΟΥΣΤΟΣ - ΚΑΤΣΗΣ
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1) ΑΕΝ ΚΡΗΝΗΣ 10 304-257 47
2) ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 9 366-268 98
3) ΑΡΕΤΣΟΥ 9 280-190 90
4) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 8 283-252 31
5) ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ 8 284-264 20
6) ΒΕΡΓΙΝΑ 8 314-297 17
7) ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 8 256-252 4
8) Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 8 264-261 3
9) ΑΚ ΑΣΤΕΡΙΑ 7 274-285 -11
10) ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 7 260-318 -58
11) ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ 6 307-312 -5
12) Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ 6 209-263 -54
13) Ν. ΒΟΤΣΗΣ 6 260-342 -82
14) ΑΕΤΟΣ 0 0-100 -100
*Ο Αετός έχει δύο μηδενισμούς και αποβλήθηκε από το
πρωτάθλημα
Γ1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Δ.ΑΚ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
Διαιτητές: ΜΠΙΚΗΣ
- ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία:
ΚΟΝΙΑΛΗ - ΚΟΥΡΦΑΛΗ - ΠΟΝΤΙΚΗ Μ
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΑΚ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΑΜΣ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ
Διαιτητές:
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι. - ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία:
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Γ. - ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ - ΚΡΑΝΤΑ
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ~ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
Διαιτητές: ΜΑΡΟΣ
- ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία:
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ - ΑΝΤΩΓΛΟΥ - ΣΑΚΑΛΗΣ
21:30 I.C.B.S. I.C.B.S. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
: 0-20
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ
Διαιτητές:
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ - ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία:
ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ Ν - ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ - ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Άνω Πόλης ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
Μ.Γ.Σ.Σ.
Διαιτητές:
ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ - ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία:
ΜΗΛΙΟΥ - ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Π. - ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ
20:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005
Διαιτητές:
ΤΕΜΕΛΚΟΥ - ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Γραμματεία:
ΤΑΣΙΩΝΑ - ΛΕΟΝΤΑΡΑ - ΝΤΑΓΚΑΣ
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡ.
Διαιτητές:
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ. - ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία:
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ - ΑΣΤΕΡΝΟΣ
20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛ. ~ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ
Διαιτητές:
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ - ΜΠΑΙΟΣ
Γραμματεία:
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ - ΜΥΣΙΡΛΗ - Χ''ΙΩΑΝΝΟΥ
21:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
Διαιτητές:
ΣΕΛΕΒΟΣ - ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία:
ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ - ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ - ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ
Διαιτητές:
ΤΣΟΥΛΗΣ - ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία:
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Χ - ΔΗΜΟΥ Λ - ΑΡΜΑΟΥ
Γ2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΜΑΣ ~ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΗΛ.
Διαιτητές:
ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ - ΛΟΛΙ
Γραμματεία:
ΜΠΑΡΜΠΑΣ - ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
21:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚ.
Διαιτητές: ΚΟΥΣΗΣ
- ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:
ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ - ΤΟΛΙΟΥ - ΣΑΛΒΕΡΙΔΗΣ
21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
Διαιτητές:
ΣΤΟΥΜΠΟΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:
ΛΕΟΝΤΑΡΑ - ΝΤΑΓΚΑΣ - ΤΑΣΙΩΝΑ
21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.
Διαιτητές:
ΣΑΚΑΛΗΣ - ΜΟΣΧAΣ
Γραμματεία:
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΔΑΜΑΣΚΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
21:30 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΣ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ
Διαιτητές:
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ - ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία:
ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ - ΚΟΕΝ - ΚΩΣΤΗΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
20:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Διαιτητές:
ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β.
Γραμματεία:
ΜΠΕΛΛΟΥ - ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ - ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ
0 Σχόλια