Η δεύτερη αγωνιστική των πρωταθλημάτων παίδων και
κορασίδων ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι:
Γ2 Κατ. Ανδρών
20:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠ/ΠΩΝ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛ.
ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ - ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου -
Ελευθεράκου - Κούδας
18:00 25ο & 100ο ΔΗΜ. ΝΕΜΕΣΙΣ ΜΕΝΕΜ. ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΜΑΝΙΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης - Κουκουβίνου - Τσιρακίδου
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ~ Ε.Α.Α.Θ.
ΣΤΟΥΜΠΟΣ - ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δήμας - Σκαλιστής -
Βασιλείου
Πρωτ. Εφήβων
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ
ΓΡΑΙΚΟΣ - ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος -
Βαρυτιμίδης
14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΧΑΝΘ ΔΑΜΙΓΟΣ - ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη -
Παπαδόπουλος Μιλτ.
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ - ΜΠΟΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου - Κωνσταντικάκη
18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ~
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ - ΣΑΚΑΛΗΣ
Γραμματεία: Γκαρτζονίκας -
Λιούτσιας
18:00 ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ Β.Α.Ο.
ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ- ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος -
Κατρακυλίδου
18:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΤΣΟΥΛΗΣ - ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Παπαθανασίου -
Κούλλιας
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘ. - ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Καραμπίνας - Σακαλής
17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΜΕΓ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ - ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Στεφανίδου -
Φωστηρίδου
19:30 ΙΩΝΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΤΣΟΚΟΛΗΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣ.
Γραμματεία: Κόνιαλη - Ποντίκη Μ
17:30 ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι - ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ.
Γραμματεία: Μπάρμπας - Ρούζιος
Π.
15:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΣΥΚΕΩΝ Α.Ο.Ε.Κ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν - ΔΡΑΓΟΛΙΑΣ
Γραμματεία: Κόντος - Μιχαηλίδου
Γ.
16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ - ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μαρβάκη Σ - Χαλκίδης
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ Κ.Α.Ο.Σ. ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ -
ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη - Μισιρλόγλου
Γρ.
15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ Δ.Α.Σ.Ω.
ΜΠΙΚΗΣ - ΛΑΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσιουμλέκης -
Ανανιάδης
13:30 25ο & 100ο ΔΗΜ. ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ.
ΠΡΑΤΤΟΣ - ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Κάτσης - Κωστοπούλου
20:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ - ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μήλιου -
Καλογιαννίδης
19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ. - ΤΟΜΑΣ
Γραμματεία: Αστερνός - Παραδείση
13:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ -
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Μούστος - Βουλώνη
10:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΝΑΥΑΡΧΟΣ
ΒΟΤΣΗΣ ΧΙΩΤΑΚΗΣ - ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: Βουδούρης -
Βουζούκου
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ.
ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α - ΚΑΡΝΑΒΑΣ
Γραμματεία: Κωνσταντικάκη -
Δρακοπούλου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ - ΛΕΦΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής -
Βασιλείου
21:00 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ AOM ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ.
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ - ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛ.
Γραμματεία: Παληογιάννη -
Αλεβιζάτος
16:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΕΚΛΕΚΤΟΣ - ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Λαζόγλου - Λεονταρά
17:30 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Κοέν - Κωστής
15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ - ΜΠΟΓΑΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης -
Αρβανιτίδης
Πρωτ. Κορασίδων
16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ - ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Σαλβερίδης -
Χατζέλης
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ -
ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Προεστού -
Σιωζόπουλος
10:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.
ΚΑΤΟΥΔΗΣ - ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου -
Κωτσόβολος
16:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Δ.ΑΚ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ - ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Μ - Κούρφαλη
14:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.
ΧΑΤΖΙΔΟΥ - ΜΩΥΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Νέδας - Σαράφης
16:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔ.
Γραμματεία: Ζαφειριάδου -
Συμεωνίδης
15:30 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Κοέν - Κωστής
13:15 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ. - ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Γραμματεία: Βρατίδης - Κεχαγιά Θ
Πρωτ. Παίδων
20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΔΑΚ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΠΣ ΤΡΙΑΝΔ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Γκαρτζονίκας -
Λιούτσιας
0 Σχόλια