Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές και οι κομισάριοι
των αγώνων της Κυριακής σε Β΄ και Γ΄ Εθνική Ανδρών που είναι οι εξής:
Β Εθνική Ανδρών
(23η αγων., 6/4)
Όμιλος Νότου
Κερατσινίου 17.00 Εθνικός-Αετός Μαγκλογιάννης-Διμπινούδης
(Ντίνος)
Α. Παπανδρέου 21.00 Περιστέρι-Χολαργός
Καραβίτης-Παυλόπουλος (Ευστρατίου)
Ν. Ερυθραίας 16.00 Πανερυθραϊκός-Ηράκλειο Σπυρόπουλος
Α-Μαντήλας (Σταύρου)
Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Δούκας Τσαχάκης-Πολυχρόνης
(Κουλούρης)
Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Νήαρ Ηστ
Παπαγιαννόπουλος-Αναστασίου (Μαυρουδής)
Β Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Μαρούσι
Θεοδωρόπουλος-Πόντας (Παπαδόπουλος Κ)
Υμηττού 17.00 Αμύντας-Ιωνικός Ν. Θεονάς-Αποστολίδης
(Μουζάκης Στ.)
Όμιλος Βορρά
ΔΑΚ Κοζάνης 16.00 Ηρακλής Κοζ.-Αργοναύτης Ευφραιμίδης-Ταρενίδης
Κ (Κηπουρίδης)
Ν. Μουδανιών 14.00 Ευρώπη Πευκ.-Στρατώνι
Θεοδώρου-Φουτζήλας (Χαρισόπουλος)
ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Ελευθερούπολη
Θωμόπουλος-Παπαδόπουλος Θ (Δροσόπουλος)
Λιβαδειάς 17.00 Λιβαδειά-ΧΑΝΘ Παργιανόπουλος-Τσουμαχίδης
(Βασιλείου)
Ν.Ιωνίας Μαγν. 17.00 Νίκη Βόλου-Αιγάλεω
Παπαγεωργίου-Ελευθεριάδης (Τσίργουλας)
ΔΑΚ Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Άργος Ορεστικό Πιτσίλκας
Μ-Πιτσίλκας Β (Κανελλόπουλος)
ΔΑΚ Πεύκων 17.00 Μαχητές Δόξα Πεύκων-Πιερικός Αρχ.
Γερακίνης-Δημάδης (Τζιοπάνος)
Γ Εθνική Ανδρών
(6/4)
1ος Όμιλος Νότου
Π.Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος-Ζάκυνθος Μπούσιας-Δημόπουλος
(Σοφιανοπούλου)
Παπάγου 17.00 Παπάγου-Πεντέλη Μπούκας-Σπυρόπουλος Σπ.
(Πετράκης)
Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-Αγρίνιο Μαραμής-Σκαλτσής
(Πολιτόπουλος)
2ο Λύκειο Αμαρ. 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Μεσσήνη
Κουτσοδήμος-Ρίζος (Παπαδόπουλος Στ.)
Κορίνθου 17.00 Απόλλων Αρχ. Κ.-Προμηθέας
Παπαφωτίου-Τσολάκος (Πετρόπουλος)
Σπόρτιγκ (κθ) 17.00 Σπόρτιγκ-Κορωπί Τσαρούχα-Καρδάρης
(Μπουρνάς)
2ος Όμιλος Νότου
Κύμης Ν.Μαρίνος 17.00 Κύμη-Φάρος Κερ.
Κωνσταντινόπουλος-Λογοθέτης (Κοκορδάτος)
Ν.Μελισσίων 14.15 Χαλάνδρι-Εργοτέλης Τζαμάκου-Ζέρβας
(Μουρμούρης)
Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος-Βούρειος Χίου
Κονταράτος-Καλαϊτζάκης (Κουρκουνάκης)
Β Πεύκης 17.00 Πεύκη-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Παπανικολάου
(Αθ)-Ουσταμπασίδης (Χαρεμής)
1ος Όμιλος Βορρά
ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρ.-Μεταμόρφωση Β.
Πετανίδου-Γαζέττας (Βόντζας)
Αγ. Θωμά Λάρ. 18.00 Φοίνιξ Λάρ-Βόνιτσα
Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Μπεκιάρης)
ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Διόσκουροι Κοζ.-Αστέρας Λάρ.
Τσοκόλης-Τριανταφυλλίδης (Μπαταούλα)
ΔΑΚ Μελίκης 18.00 Μελίκη-Τιτάνες Παλαμά
Σιταρίδης-Αγραφιώτης (Κοντοζής)
Καστοριάς 18.00 Καστοριά-Αριστοτέλης Φλ.
Μανιός-Μαραθιώτης (Μερτζάνης)
Μίκρας Β 18.00 Μακάμπη-Λάρισα Παπαγερίδης-Κατρακάρης
(Βορεάδης)
2ος Όμιλος Βορρά
Αρναίας 18.00 Απόλλων Αρν.-Μακεδονικός Μελανίδης-Ντόγκας
(Ανδρίτσος)
Δήγα Δράμας 18.00 Τιτάνες Δράμας-Ευκαρπία
Αργυρού-Καρακατσανίδης (Λαμπρίδης)
Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ανατόλια Δαμίγος-Κατσιάνης
(Φωτιάδης)
ΔΓ Πειραιά 18.00 Ακτή Ζέφυρος-Ιωνικός Ιων.
Κοϊμτζόγλου-Τσούλης (Σακελλαρίου)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ασπίς Ξ. Τζίμα-Τσιρτσιμάλης
(Γκουρτζελίδης)
Αλεξανδρούπολης 18.00 Εθνικός Αλεξ.-Αγ. Βαρβάρα Καβ.
Ρούκας-Ντούρας (Χαλκιάς)
0 Σχόλια