Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της από
Κυριακή έως και Μεγάλη Τετάρτη που είναι το εξής:
Κυριακή 13
Απριλίου 2014
FINAL FOUR
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ~ Ε.Ο.Σ. ΓΡΑΙΚΟΣ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ
Ν.
Γραμματεία: Παληογιάννη, Παραδείση, Παπαδόπουλος Μ.
Γυμνασίαρχος: ΓΚΙΟΥΖΕΛΗΣ
21:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ,
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ
Γραμματεία: Καραμπίνας, Αλεβιζάτος, Βασιλείου
Γυμνασίαρχος: ΜΗΛΙΑΡΑΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
10:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 1 ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ.
ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΤΣΑΠΕΚΟΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος, Τατσίδης
8:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡ.
ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., KRKOBABIC
παλιό
Γραμματεία: Λαζόγλου, Δαμάσκος
12:15 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥ. 1 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ,
ΜΩΎΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Ντούση
18:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΜΑΚΡΗΣ,
ΛΑΤΣΙΝΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Χ#ιωάννου, Λώλη
17:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 ΔΡΑΓΟΛΙΑΣ,
ΝΤΑΧΑΜΠΡΕ
Γραμματεία: Λεονταρά
12:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
ΓΡ., ΜΟΛΥΒΑΣ
Γραμματεία: Ανδρούτσος
14:00 Ε.Κ.Ο. ΕΛΛΗΝ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.
ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Σακάρογλου
16:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΜΑΓΔΑΛΙΑΝΙΔΟΥ
Γραμματεία: Αλεξανδρόπουλος
10:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΑΚΑΔ. ΑΘΛΕΤΙΚΟ
ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ (θέσεις 1-3)
19:15 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΤΣΟΥΛΗΣ,
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Προεστού, Τασιώνα, Λεονταρά
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ~ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ.
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: Λέκκα, Μήλιου, Κούδας
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ~ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Φωστηρίδου, Στεφανίδου
15:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΧΙΩΤΑΚΗΣ,
ΕΚΛΕΚΤΟΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σωτηριάδου, Βασιλείου
21:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ~ ΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ΓΚΕΚΑΣ,
ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Παπαδοπούλου Ε., Κιλαζίδου, Κάτσης
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΦΑΚ ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,
ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου Π., Μισιρλόγλου Γ., Γούτη
20:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΟ ΠΑΣΤΕΡ ~ ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.,
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου, Λιούτσιας
15:45 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ~ ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ ΖΑΧΟΣ,
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σακαλής, Γιοβανούδα, Κόντος
18:00 25ο Δημ.Σχολ. ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ~ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ., ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Ντουγιουτζή, Αστερνός, Δρακοπούλου
19:30 25ο Δημ.Σχολ. ΑΚ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ~ ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ., ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Τσαουσίδου, Βουζούκου, Ράμπαντι
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ
ΑΓΟΡΙΩΝ
12:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ~ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: Κεχαγιάς, Κόνιαλη
10:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 1 ~ ΕΛΛΗΝ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1
ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., KRKOBABIC
παλιό
Γραμματεία: Λαζόγλου, Δαμάσκος
16:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 1 ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΜΑΤΕΝΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Μπενάκη Αικ.
17:45 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 2 ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
ΚΑΡΜΠΑ, ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Μπενάκη Ν.
19:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΚΑΡΜΠΑ,
ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Ταζόγλου
13:30 ΜΑΚΕΔ/ΚΟΥ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΛΕΚΙΔΟΥ,
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Άντωγλου, Ντόκος
10:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΛΟΛΙ,
ΠΑΓΚΟΥΤΣΟΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος κ.
12:15 Θ.3 ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ~ Β.Α.Ο. ΡΑΓΙΑΣ,
ΔΕΛΑΠΟΡΤΑ
Συκεών
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Ζιώγας
16:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ~ Μ.Ε.Ν.Τ. 1
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κοέν, Διαμαντοπούλου Χ.
11:30 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κούλλιας
14:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ 1 ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜ. 2
ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Σαλβερίδης
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΔΕΛΛΑΣ,
ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Μούστος, Ντουβαλέτης
16:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ΜΟΣΧΑΣ,
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
Γραμματεία: Αρμάου
18:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 2 ΜΟΣΧΑΣ,
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
Γραμματεία: Δήμου Β.
12:00 ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡΑΣ ~ ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας
16:00 Ε.Κ.Ο. ΕΛΛΗΝ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ,
ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Βαρυτιμίδης
11:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Ιακωβίδου
16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥ. ~ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τόλιου
10:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡ.
ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης
14:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: Ρούζιος Π.
14:30 I.C.B.S. I.C.B.S. 2009 ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΤΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης
18:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔ. ΑΘΛΕΤΙΚΟ ~ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ. ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης
15:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΛΑΊΔΗΣ, ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΣ
Γραμματεία: Τσιουμλέκης, Μιχαηλίδης
14:15 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. 2 ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. 1 ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ,
ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ Α.
Γραμματεία: Μπουρνάς, Καζαντζίδου
11:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. 2 ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
ΣΤ.
Γραμματεία: Τερζίδης, Σφέϊκου
9:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ~ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΥ,
ΒΕΛΑΝΗ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου, Μάλαμα
15:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ~ Χ.Α.Ν.Θ. 3
ΜΑΓΔΑΛΙΑΝΙΔΟΥ
Γραμματεία: Πισκιούλης, Βαχαρολίδου
9:15 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ,
ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗ
Γραμματεία: Καλπακίδου
10:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΕΚ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ 2
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΜΟΛΥΒΑΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης
11:00 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. 2
ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
Γραμματεία: Μούστος, Ζηδιανάκης
14:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΣ Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 3 ΔΙΒΟΛΗ
Ε., ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Τουκμενίδου, Κουρτέλη
ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
15:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 1 ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜ. 1
ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛ.
παλιό
Γραμματεία: Κεχαγιά, Βρατίδης
14:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΠΗΓΑΣΟΣ '24 ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ.
ΔΡΑΓΟΛΙΑΣ
νέο
Γραμματεία: Κούλλιας, Κουτσούμπος
11:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 2 ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 2
ΚΑΡΝΑΒΑΣ
Γραμματεία: Βουδούρης
Μ. Δευτέρα 14
Απριλίου 2014
Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ,
ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου, Παπαγεωργίου
Γυμνασίαρχος: ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ι.
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ~ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ,
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου, Κωνσταντικάκη
Γυμνασίαρχος: ΚΑΜΑΝΗΣ
21:00 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ Κ.Α.Ο.Σ. ΛΟΡΤΟΣ,
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Γραμματεία: Μπασλής, Δήμου Β., Αρμάου
Γυμνασίαρχος: ΦΩΤΙΑΔΗΣ
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σαλβερίδης, Χατζέλης, Σακάρογλου
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Ι.
20:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ,
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Καπούλα, Σακαλής
Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ,
ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ
Γραμματεία: Βασιλείου, Αλεβιζάτος, Αδαμίδης
Γυμνασίαρχος: ΜΗΝΟΒΓΙΟΥΔΗΣ
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ Β.Α.Ο. ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
Γραμματεία: Προεστού, Κεχαγιά, Τασιώνα
Γυμνασίαρχος: ΛΑΔΕΝΗΣ
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛ. ~ ΑΟ Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΜΠΑΊΟΣ,
ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Τσιουμλέκης, Σαράφης
21:30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ~ ΑΠΌ ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜ.
ΚΟΥΣΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ποντίκη Α., Ποντίκη Μ.
21:30 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜ.-ΜΑΛΓ. ~ ΜΓΣΣ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΚΑΤΟΥΔΗΣ,
ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Ρούζιος Π., Κεχαγιάς
Τελική φάση Κ - 20
20:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΜΑΚΡΗΣ
Γραμματεία: Σαραφοπούλου, Χρήστου, Κούδας
Γυμνασίαρχος: ΒΟΡΕΑΔΗΣ
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ~ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΓΑΖΕΤΑΣ
ΑΘ., ΣΑΚΑΛΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης, Καλπακίδου
Γυμνασίαρχος: ΚΥΜΙΑΤΖΗΣ
Μ. Τρίτη 15
Απριλίου 2014
FINAL FOUR
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
18:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΙΚΡΟΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Βουζούκου, Ράμπαντι
Γυμνασίαρχος: ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
20:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΤΖΙΜΑ
Γραμματεία: Χ#ιωάννου, Δήμου Β., Αρμάου
Γυμνασίαρχος: ΜΗΝΟΒΓΙΟΥΔΗΣ
Μ. Τετάρτη 16
Απριλίου 2014
Τελική φάση Κ - 20
16:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΜΙΚΡΟΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σαλβερίδης, Διμπιτούζης Αγ., Ζαφειριάδου
Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
18:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΜΕΓΑΛΟΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΜΑΝΙΟΣ, ΔΑΜΙΓΟΣ
Γραμματεία: Ρούζιος Π., Συμεωνίδης, Κεχαγιάς
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
0 Σχόλια