23 Απρ 2014

Το πρόγραμμα των αγώνων της Παρασκευής στην ΕΚΑΣΘ

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της Παρασκευής που είναι το εξής:












Β΄ κατ.  ΑΝΔΡΩΝ 

21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ~ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ - ΚΟΥΣΗΣ 
  Γραμματεία:  ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΚΟΝΤΟΣ 
  Γυμνασίαρχος:  ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ  
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΣ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ - ΤΣΑΜΗΣ 
  Γραμματεία:  ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ 
  Γυμνασίαρχος:  ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ  
21:30 ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ - ΧΑΤΖΙΔΟΥ 
  Γραμματεία:  ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ - ΣΑΚΑΛΗΣ 
  Γυμνασίαρχος:  ΒΟΡΕΑΔΗΣ  
21:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ΔΑΜΙΓΟΣ - ΚΑΤΟΥΔΗΣ 
  Γραμματεία:  ΠΟΝΤΙΚΗ Α - ΠΟΝΤΙΚΗ Μ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
  Γυμνασίαρχος:  ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 
21:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ - ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ 
  Γραμματεία:  ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ - ΣΑΛΒΕΡΙΔΗΣ - ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Γ 
  Γυμνασίαρχος:  ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  
19:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ~ ΜΑΟ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ -  ΠΡΑΤΤΟΣ 
  Γραμματεία:  ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ - ΧΡΗΣΤΟΥ - ΚΟΥΔΑΣ 
  Γυμνασίαρχος:  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι  
21:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ. ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘ. - ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ 
  Γραμματεία:  ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ- ΗΛΙΑΣΚΟΣ - ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ 
  Γυμνασίαρχος:  ΤΖΑΡΙΔΗΣ  
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΜΠΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ~ ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΣ 
  Γραμματεία:  ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ - ΤΕΡΖΙΔΗΣ - ΜΠΕΛΛΟΥ 
  Γυμνασίαρχος:  Α'ΔΙΑΤΗΤΗΣ  
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠ. ~ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ - ΣΕΛΕΒΟΣ 
  Γραμματεία:  ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ - ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ - ΑΔΑΜΙΔΗΣ 
  Γυμνασίαρχος:  ΚΑΜΑΝΗΣ  
21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΤΣΟΚΟΛΗΣ - ΣΑΚΑΛΗΣ 
  Γραμματεία:  ΜΑΝΙΟΣ - ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Α. - ΣΙΩΖΟΠΟΥΛΟΣ 
  Γυμνασίαρχος:  ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ  
21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΜΑΝΙΟΣ - ΜΠΑΙΟΣ 
  Γραμματεία:  ΚΟΥΛΛΙΑΣ - ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ - ΛΙΟΝΤΑΡΑ 
  Γυμνασίαρχος:  ΓΚΙΟΥΖΕΛΗΣ  
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΜΑΣ Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ - ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ 
  Γραμματεία:  ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΤΑΣΙΩΝΑ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ 
  Γυμνασίαρχος:  ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ  
21:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΜΠΟΓΑΣ ΣΠ. 
  Γραμματεία:  ΜΩΡΑΙΤΟΥ - ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ - ΜΠΑΣΛΗΣ 
  Γυμνασίαρχος:  ΜΗΝΟΒΓΙΟΥΔΗΣ  
      
Γ2΄ κατ.  ΑΝΔΡΩΝ 

21:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚ. ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ  - ΙΩΑΝΝΟΥ 
  Γραμματεία:  ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ - ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ - ΚΡΑΝΤΑ 
21:45 25ο Δημ.Σχολ. ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ ~ ΑΟΕΚ ΗΟΟΡ ΡΑΓΙΑΣ - ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ. 
  Γραμματεία:  ΚΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ - ΚΟΕΝ - ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ 
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ - ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ 
  Γραμματεία:  ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ - ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ- ΑΝΤΩΓΛΟΥ 
20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΚΑΝΑΡΗΣ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΜΑΚΡΗΣ - ΚΑΡΜΠΑ 
  Γραμματεία:  ΚΩΣΤΗΣ - ΘΕΟΔΩΡΟΥ - ΜΠΟΥΡΝΑΣ 
21:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ~ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΕΚΛΕΚΤΟΣ 
  Γραμματεία:  ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ - ΒΑΡΕΛΑ - ΒΟΥΛΩΝΗ 
21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν. - ΤΕΜΕΛΚΟΥ 
  Γραμματεία:  ΖΗΔΙΑΝΑΚΗΣ - ΔΗΜΟΥ - ΑΡΜΑΟΥ 
      
    
    
    

     

Δεν υπάρχουν σχόλια :