Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων του
Σαββάτου που είναι το εξής:
ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
18:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ
ΚΟΡΝΑΡΟΥ
Γραμματεία: Σακαλής, Διαμαντοπούλου
16:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.
ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καπούλα Λ., Καπούλα Σ.
10:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης
10:30 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Μούστος, Ντουβαλέτης
20:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΛΟΛΙ
παλιό
Γραμματεία: Λαζόγλου, Δαμάσκος
12:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ
ΚΑΡΝΑΒΑΣ
Γραμματεία: Κατατριώτου, Λειβαδιώτου
Γ1 κατ. ΑΝΔΡΩΝ
18:00 25ο Δημ.Σχολ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ. ~ ΝΕΜΕΣΙΣ ΜΕΝΕΜ.
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΚΡΑΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ντουγιουτζή, Κούρφαλη, Θεοδώρου
Γ2 κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΠΑΣ Δ.Ε.Η. ~ ΑΟ Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
Γραμματεία: Λέκκα, Μήλιου, Κούδας
19:30 25ο Δημ.Σχολ. ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ~ ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΑΜΙΓΟΣ,
ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τσαουσίδου, Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης
Αγ.
Ημιτελική
φάση ΕΦΗΒΩΝ
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ,
ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
νέο
Γραμματεία: Προεστού, Τασιώνα,
Λιούτσιας
ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 ~ ΕΚ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ 1
ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
παλιό
Γραμματεία: Παπαγεωργίου
16:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ 1 ~ Χ.Α.Ν.Θ. 1 ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Βασιλείου
18:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: Σκαλιστής
19:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 2 ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ 2
ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κεχαγιά, Βρατίδης
9:15 Θ.3 ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 1
ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ.
Γραμματεία: Κωστοπούλου
10:30 Θ.3 ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 2 ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Δρακοπούλου
14:30 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ Β.Α.Ο. 1 ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Μ., Κόνιαλη
16:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Ρούζιος Π., Μπάρμπας
17:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ I.C.B.S. 2009
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Ζαφειριάδου, Διαμαντόπουλος
13:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ 2 ~ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Νέδας
16:00 Ε.Κ.Ο. ΕΛΛΗΝ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ.
ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου Γρ.
18:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Μ., Κόνιαλη
19:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 1 ~ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Μπασλής, Παπαθανασίου
17:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ~ ΑΚΑΔ. ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΤΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Πισκιούλης, Βαχαρολίδου
16:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. 2 ~ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: Συμεωνίδης, Καραμπουρνιώτη
9:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ΛΑΊΔΗΣ
Γραμματεία: Σαλβερίδης, Μισιρλόγλου Π.
16:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥ. ~ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
Κ.
Γραμματεία: Τζήκα, Ιακωβίδου
14:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Ρούζιος Π., Μπάρμπας
10:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Ντόκος
13:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 ~ ΕΚ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ 2
ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Κουρτέλη
8:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. 2 ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 2 ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: Μυσιρλή, Ταζόγλου
12:00 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ~ Μ.Ε.Ν.Τ.
ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
Γραμματεία: Μούστος, Ζηδιανάκης
18:00 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ 1 ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ.
ΕΚΛΕΚΤΟΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Δαμάσκος
9:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ 2
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Μπενάκη Αικ.
11:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ. 2
ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Μπενάκη Ν.
13:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ
Γ.
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Κουτσούμπος
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ
Α.
Γραμματεία: Κωστής
19:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 3
ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος, Λώλη
15:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΑΟΚ ΗΟΟΡ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Συκεών
Γραμματεία: Μιχαηλίδου, Τατσίδης
18:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ~ Χ.Α.Ν.Θ. 3 ΜΠΟΓΑΣ
ΣΠ.
Γραμματεία: Δήμου Β.
10:45 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 3
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Καραμπίνας, Ευθυμιάδης
10:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
νέο
Γραμματεία: Κοέν
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ
ΑΓΟΡΙΩΝ
13:15 Μ.Ε.Ν.Τ.
Μ.Ε.Ν.Τ. 3 ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 3 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Καζαντζίδου
0 Σχόλια