Πλήθος αγώνων περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ,
από τους οποίους ξεχωρίζει αυτός του ΠΑΟΚ με το Μαντουλίδη για το παιδικό. Αναλυτικά:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
20:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ΓΚΕΚΑΣ,
ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Βουλώνη, Λιούτσιας
Γ1 κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ~ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ,
ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Νέδας, Σαράφης
21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ,
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Θεολογίδου, Ελευθεράκου, Κούδας
19:30 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΑΣ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΣΤΟΥΜΠΟΣ,
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Βαρυτιμίδης, Αστερνός
19:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΣ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛ. ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν.
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Ράμπαντι, Βουζούκου
Γ2 κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ~ ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Ταχματζίδης, Αλεξανδρόπουλος
15:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ. ~ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Τσακίρης, Δαγδηλέλη, Προεστού
21:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ.
ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: Γιαγλής, Σαλιπασόγλου, Σκαλιστής
20:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΟ ΠΑΣΤΕΡ ~ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΠΑΊΟΣ,
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Κουρτέλη, Ελευθεράκου, Κούδας
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Χ., ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Κωτσόβολος, Μαρβάκης
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΣΕΛΕΒΟΣ,
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μανιός, Παπαγεωργίου, Μπέλλου
18:00 25ο Δημ.Σχολ. ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ~ ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ.
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: Μυσιρλή, Σιουμάλα, Χ#ιωάννου
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ
ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ
11:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΧΙΩΤΑΚΗΣ,
ΚΑΡΝΑΒΑΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Κατατριώτου
13:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ.
ΧΙΩΤΑΚΗΣ, ΚΑΡΝΑΒΑΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Βασιλείου
19:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΖΑΝΕΒ, ΜΑΚΡΗΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Κράντα
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ,
ΜΑΓΔΑΛΙΑΝΙΔΟΥ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Χατζέλης
14:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
Ι., ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τουκμενίδου, Κωνσταντικάκη
14:30 ΜΑΚΕΔ/ΚΟΥ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΠΙΚΗΣ,
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Διμπιτούζης Αγ.
18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΜΠΟΊΤΣΗΣ
Γραμματεία: Γκαρτζονίκας, Δρακοπούλου
16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ, ΜΠΟΊΤΣΗΣ
Γραμματεία: Σαλβερίδης, Τζήκα
12:00 ΑΓ.ΑΘ/ΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Καπούλα, Σακαλής
20:00 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μανιός, Παπαγεωργίου
14:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σακαλής, Καπούλα
13:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ~ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΣΗΣ,
ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβάκη Σ.
20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΜΑΡΟΣ,
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Μ., Ποντίκη Α.
14:30 I.C.B.S. I.C.B.S. 2009 ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ΚΑΣΟΛΗΣ,
ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Σακάρογλου
19:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΑΤΟΥΔΗΣ,
ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Στεφανίδου
16:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.
ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Ηλιάσκος
15:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ,
ΛΑΊΔΗΣ
Γραμματεία: Συμεωνίδης, Μισιρλόγλου
14:30 ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΤΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Τσιουμλέκης, Γούτη
15:45 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΑΟΕΚ ΗΟΟΡ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ,
ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΥΚΕΩΝ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου, Κόντος
14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ,
ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ.
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Γιοβανούδα
15:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΛΟΛΙ,
ΚΕΛΕΚΙΔΟΥ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ.
18:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ,
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
12:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ~ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΕΚΛΕΚΤΟΣ,
ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος, Βουδούρης
11:00 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ. ~ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Μωραίτου, Αρβανιτίδης
18:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΣ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ΛΟΛΙ,
ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ., Κωστοπούλου
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΔΕΛΛΑΣ,
ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Αδαμίδης, Τασιώνα
17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ.
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΠΟΓΑΣ Σ.
Γραμματεία:
Δήμου, Αρμάου
0 Σχόλια