20 Ιαν 2014

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ-Ντέρμπι Αρη-ΠΑΟΚ στο εφηβικό-Οι βαθμολογίες σε Α΄ ανδρών και γυναικών

Συνεχίζονται σήμερα τα πρωταθλήματα της πρώτης κατηγορίας ανδρών και γυναικών της ΕΚΑΣΘ, ενώ στο πρόγραμμα υπάρχει και το ντέρμπι αιωνίων στους εφήβους μεταξύ Αρη και ΠΑΟΚ. Αναλυτικά:








Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΠΑΊΟΣ 
  Γραμματεία:  Τσακίρης, Βουλώνη, Λεονταρά 
19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΜΑΡΟΣ, ΓΚΟΥΜΑΣ 
  Γραμματεία:  Μαρβάκη Ι., Χαλκίδης, Μαρβάκη Σ. 
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΦΑΚ Ο ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΓΚΕΚΑΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ 
  Γραμματεία:  Κουκουβίνου, Μπέλλου, Τσιρακίδου 
21:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ~ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ 
  Γραμματεία:  Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου, Κωτσόβολος 
21:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΖΑΝΕΒ, ΙΩΑΝΝΟΥ 
  Γραμματεία:  Καραμπίνας, Καπούλα, Σακαλής 
21:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ~ Ε.Ο.Σ. ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 
  Γραμματεία:  Κράντα, Χατζέλης, Συμεωνίδης 
      
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1) ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ   22           783-385                398
2) ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ            21           706-374                332
3) ΜΕΝΤ               20           810-473                337
4) ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ               19           587-411                176
5) ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ          18           499-446                53
6) ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝ.  17           489-492                -3
7) ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ        15           441-552                -111
8) Μ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ            14           464-587                -123
9) ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ            14           444-624                -180
10) ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ  13           383-615                -232
11) ΚΟΥΦΑΛΙΑ  13           379-692                -313
12) ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ              12           332-666                -334

Α΄ κατ.  ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ 
  Γραμματεία:  Παληογιάννη, Κάτσης, Μπουρνάς 
  Γυμνασίαρχος:  ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ  
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ Κ.Α.Ο.Σ. ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΜΠΙΚΗΣ 
  Γραμματεία:  Δρακοπούλου, Βουλώνη, Σιωζόπουλος 
  Γυμνασίαρχος:  ΜΗΛΙΑΡΑΣ  
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ~ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΛΟΡΤΟΣ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ 
  Γραμματεία:  Μούστος, Σκαλιστής, Βασιλείου 
  Γυμνασίαρχος:  ΓΚΙΟΥΖΕΛΗΣ  
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ Β.Α.Ο. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ, ΤΣΟΚΟΛΗΣ 
  Γραμματεία:  Χρήστου,  Σαραφοπούλου, Κούδας 
  Γυμνασίαρχος:  ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  
21:00 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ. 
  Γραμματεία:  Χ#ιωάννου, Δήμου Β., Αρμάου 
  Γυμνασίαρχος:  ΦΩΤΙΑΔΗΣ  
20:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ 
  Γραμματεία:  Ποντίκη Μ., Ποντίκη Α., Κεχαγιάς 
  Γυμνασίαρχος:  ΠΑΡΑΛΙΚΙΔΗΣ  
20:00 ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡΑΣ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΓΑΖΕΤΑΣ Α., ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β. 
  Γραμματεία:  Ρούζιος Π., Σακάρογλου, Ζαφειριάδου 
  Γυμνασίαρχος:  ΠΡΩΤΟΠ#ΔΑΚΗΣ  
      
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1) ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ                25           969-810                159
2) ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜΗΣ     24           975-844                131
3) ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ   23           914-736                178
4) ΚΑΟΣ                22           961-874                87
5) ΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ             21           844-800                44
6) ΒΑΟ  21           904-880                24
7) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ              19           815-887                -72
8) Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ               18           825-845                -20
9) ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ   18           842-865                -23
10) ΓΑΛΑΞΙΑΣ     18           817-897                -80
11) ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ             17           826-856                -30
12) Μ.  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     17           785-872                -87
13) ΑΚ ΑΣΤΕΡΙΑ 15           698-845                -147
14) ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     15           740-904                -164

Γ1΄ κατ.  ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ~ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. ΔΑΜΙΓΟΣ, ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ 
  Γραμματεία:  Φωστηρίδου, Στεφανίδου, Σαλβερίδης 
20:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΜΑΝΙΟΣ, ΜΑΚΡΗΣ 
  Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Δρακοπούλου, Τσουκμενίδου 
     
Γ2΄ κατ.  ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜ.-ΜΑΛΓ. ~ ΑΟ Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Γ. 
  Γραμματεία:  Τόλιου, Αλεξανδρόπουλος, Βαρυτιμίδης 
20:45 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ  ΑΟΕΚ ΗΟΟΡ ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΙΓΝΑΤΙΟΥ, ΧΙΩΤΑΚΗΣ 
 Συκεών Γραμματεία:  Ανδρούτσος, Ελευθεράκου, Καλογιαννίδης 
20:00 ΛΑΓΥΝΩΝ Ε.Δ. ΛΑΧΑΝΑ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΚΑΤΟΥΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ. 
  Γραμματεία:  Μπεκιάρης, Άντωγλου, Τσιουμλέκης 
21:30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ~ ΜΓΣΣ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 
  Γραμματεία:  Χρηστίδης, Πισκιούλης, Αστερνός 
     
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ 

21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι. 
  Γραμματεία:  Μιχαηλίδου, Κόντος  
18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ 

 νέο Γραμματεία:  Βουζούκου, Παπαγεωργίου  

Δεν υπάρχουν σχόλια :