26 Μαΐ 2013

Αήττητος παραμένει ο Αρίων στο 20ο πρωτάθλημα βετεράνων Θεσσαλονίκης

Την τρίτη του νίκη σε ισάριθμα παιχνίδια πέτυχε ο Αρίων στο 20ο πρωτάθλημα βετεράνων Θεσσαλονίκης καθώς επικράτησε για την κατηγορία 37+ των Μαχητών Δόξας Πεύκων με 89-75.

Η πρώτη συγκέντρωση και φωτογράφιση της ομάδας της Διεθνούς Ενωσης Αστυνομικών Θεσσαλονίκης.

Η συγκέντρωση και παρουσίαση της ομάδας της Διεθνούς Ενωσης Αστυνομικών Θεσσαλονίκης έγινε τις προηγούμενες μέρες στο γήπεδο του Πρωτέα Ελευθερίου Κορδελιού.

Δικαιουλάκος: «Είχαμε καθαρό μυαλό στο τέλος»

Ο ομοσπονδιακός προπονητής των γυναικών, Τζώρτζης Δικαιουλάκος, τόνισε μετά το τέλος της αναμέτρησης με το Ισραήλ:

Πρωτιά για τις κορασίδες του Ζέφυρου στο τουρνουά της Θέρμης

Το κύπελλο του πρωταθλητή κατέκτησαν οι κορασίδες του Ζέφυρου στο τουρνουά της Θέρμης, καθώς επικράτησε στον τελικό επι της διοργανώτριας ομάδας του Θερμαϊκού με 22-37.

Νίκη στην παράταση για την Εθνική γυναικών

Την δεύτερη νίκη σε ισάριθμα παιχνίδια στο τουρνουά του Λονδίνου πέτυχε πριν από λίγο η Εθνική γυναικών.

Γεύμα στους αθλητές από τη διοίκηση της ΕΚ Σταυρούπολη-Φωτορεπορτάζ

Η αγωνιστική περίοδος 2012-2013 ολοκληρώθηκε και η διοίκηση της Ενωσης Καλαθοσφαίρισης Σταυρούπολη παρέθεσε γεύμα στους αθλητές της ανδρικής, εφηβικής, παιδικής ομάδας με στιγμές χαλάρωσης για τους αθλητές και τους παράγοντες.

Αποκλειστικές δηλώσεις στο μπλογκ του Νίκου Χαρδαλιά: «Δεν έχω κουράγιο και δύναμη να συνεχίσω-Ο Αθηναϊκός θα κατέβει κανονικά στο πρωτάθλημα-Ο Γκαρανές παραμένει στον σύλλογο»

Σε πολλά από τα ζητήματα που τέθηκαν τις τελευταίες μέρες απάντησε με αποκλειστικές δηλώσεις του στο μπλογκ ο Δήμαρχος Βύρωνα και πρόεδρος της διοικούσας επιτροπής γυναικείου μπάσκετ του Αθηναϊκού, Νίκος Χαρδαλιάς. Να τι τόνισε: