Οι αγώνες για την προκριματική
φάση των εφήβων κυριαρχούν στο σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Γ1 κατ. ΑΝΔΡΩΝ
18:00 25ο Δημ.Σχολ. ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ
ΜΕΝ. ~ ΑΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΘΕΣ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΜΠΟΊΤΣΗΣ
Γραμματεία: Μυσιρλή, Σιουμάλα,
Αστερνός
Γ2 κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜ. ~
ΑΕΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Βαρυτιμίδης,
Αλεξανδρόπουλος
21:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ. ~
I.C.B.S. 2009 ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Βαρέλα, Μούστος,
Κεχαγιά
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ
12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΓΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΜΠΑΊΟΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου,
Βουδούρης
18:00 ΜΑΚΕΔ/ΚΟΥ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ~
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔ. ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
16:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ~
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
18:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~
Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π.,
Διμπιτούζης Αγ.
18:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΑΚ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ~
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης,
Πισκιούλης
16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ~
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥ. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ηλιάσκος,
Σαλβερίδης
18:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ~
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης,
Κουκουβίνου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΣ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ
~ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μούστος, Κεχαγιά
16:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ.
~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α., Ποντίκη
Μ.
18:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη,
Κεχαγιάς
15:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~
Ε.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΓΙΑΛΑΜΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης,
Παπαδόπουλος Κ.
17:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ~
I.C.B.S. 2009 ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΓΚΟΥΜΑΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου,
Στεφανίδου
19:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Κωτσόβο΄λος,
Κόντος
18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου,
Μαρβάκης
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ~ ΓΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΖΕΤΑΣ Α., ΕΚΛΕΚΤΟΣ
Γραμματεία: Τσακίρης,
Καραμπίνας
14:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~
Κ.Σ. ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Ρούζιος
Π.
16:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
~ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Ανδρούτσος,
Καλογιαννίδης
17:15 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΙΓΝΑΤΙΟΥ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
19:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Κ.Α.Ο.Σ. ~
Δ.Α.Σ.Ω. ΙΓΝΑΤΙΟΥ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία:
Γούτη, Μισιρλόγλου
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.ΠΟΛ. ~
ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΧΙΩΤΑΚΗΣ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Σαραφοπούλου,
Συμεωνίδης
20:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ.
~ ΑΟΕΚ ΗΟΟΡ ΚΟΥΣΗΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κράντα,
Μιχαηλίδου
13:30 25ο Δημ.Σχολ. ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ~
ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΔΟΜΟΥΧΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη,
Κιλαζίδου
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ~ ΑΟ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ, ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛ.
Γραμματεία: Κάτσης,
Δρακοπούλου
13:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ~
ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓ. ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β., ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: Γιοβανούδα,
Καπούλα
10:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~
ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ
11:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Βουζούκου,
Ράμπαντι
19:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ~ ΑΠΣ
Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΜΠΟΓΑΣ Σ.
Γραμματεία: Μπασλής,
Βασιλείου
16:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Γραμματεία: Λαζόγλου,
Λεονταρά
17:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Μανιός,
Λιούτσιας
19:00 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΕΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ~
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη,
Προεστού
20:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ~
ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Γραμματεία: Δήμου Λ., Δήμου
Β.
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
13:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~
Χ.Α.Ν.Θ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Σιωζόπουλος,
Μπουρνάς
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
20:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΣ ΑΡΗΣ
ΖΑΝΕΒ, ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου,
Γούτη
20:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΜΑΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
Γραμματεία: Τσιρακίδου,
Μπέλλου
18:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΑΠΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΑΝΙΟΣ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κούλλιας,
Παπαδόπουλος Μ.
18:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ
ΕΧΕΔ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡ. ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Μ., Ποντίκη
Α.
13:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ~ ΑΕ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΜΠΙΚΗΣ, ΤΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Σαράφης,
Τσιουμλέκης
21:00 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΞΙΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη,
Αλεβιζάτος
17:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ~
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΤΣΟΥΛΗΣ, ΜΠΟΓΑΣ Σ.
Γραμματεία: Μπασλής,
Βασιλείου
16:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~
ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΔΙΒΟΛΗ, ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης,
Κουκουβίνου
18:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Γραμματεία: Δήμου Β., Δήμου Λ.
0 Σχόλια