Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της,
από την Κυριακή έως και την Πέμπτη που είναι το εξής:
Κυριακή 8
Δεκεμβρίου 2013
Α΄ κατ.
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
20:00 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ,
ΜΑΚΡΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Δαγδηλέλη, Μπέλλου
Γ1 κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ~ ΑΣ ΠΕΡΑ ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ,
ΜΑΚΡΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Μπέλλου, Δαγδηλέλη
19:30 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ~ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ
Β., ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Μωραίτου, Κόντος, Ζαφειριάδου
18:00 ΣΟΧΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΓΚΕΚΑΣ,
ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου, Γούτη, Σαράφης
19:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ.
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Χατζέλης, Κωνσταντικάκη, Βουζούκου
Γ2 κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ~ ΑΕΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Πισκιούλης, Ηλιάσκος
19:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ~ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΣΤΟΥΜΠΟΣ,
ΜΠΑΊΟΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Κοέν, Βασιλείου
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.ΠΟΛ. ~ ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Φωστηρίδου, Παπαδόπουλος Κ.
14:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ~ ΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΧΙΩΤΑΚΗΣ,
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Σιουμάλα, Δρακοπούλου, Βουλώνη
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ~ ΕΔ ΛΑΧΑΝΑ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ,
ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Δαουλτζής, Χρηστίδης
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ
ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ
19:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΓΡΑΙΚΟΣ,
ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Μπουρνάς, Λιούτσιας
13:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ, ΡΑΓΙΑΣ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τουκμενίδου
15:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΣ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΣΕΛΕΒΟΣ,
ΔΙΒΟΛΗ
17:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ~ ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΕΛΕΒΟΣ,
ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: Κεχαγιά, Χ#ιωάννου
19:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ΖΑΧΟΣ,
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Γραμματεία: Κωστής, Βουδούρης
14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ,
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ.
Γραμματεία: Τσακίρης, Ράμπαντι
18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΧΡ., ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: Γκαρτζονίκας, Αδαμίδης
20:00 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
Γραμματεία: Δήμου Β., Δήμου Λ.
14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ~ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ,
ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Μιχαηλίδου
14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
Ι., ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τασιώνα, Λεονταρά
17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡΑΣ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α., Ποντίκη Μ.
12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Ποντίκη Μ.
13:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ~ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ,
ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κεχαγιάς, Ταχματζίδης
15:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ,
ΛΑΊΔΗΣ
Γραμματεία: Παναγιωτίδου, Μπεκιάρης
17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥ.
ΚΟΥΣΗΣ, ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβάκη Σ.
16:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ~ I.C.B.S. 2009 ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ,
ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Κωτσόβολος
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ~ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.,
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σαλβερίδης, Τζήκα
20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΜΠΙΚΗΣ,
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κράντα, Μαρβάκης
14:30 ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΤΣΑΜΗΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Τσιουμλέκης, Ανανιάδης
18:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡ. ΤΣΑΜΗΣ,
ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Ντούλια, Ντεράκη
11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Καλπακίδου
12:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ~ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ.
ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Βουλώνη
15:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ~ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΜΑΝΙΟΣ,
ΛΕΥΘΕΡΗΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου, Παπαγεωργίου
13:30 ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καραμπίνας, Σακαλής
13:30 25ο Δημ.Σχολ. ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ~ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΜΠΟΊΤΣΗΣ
Γραμματεία: Αστερνός, Μούστος
17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ,
ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Αρμάου, Δήμου Β.
18:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΕΚΛΕΚΤΟΣ,
ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Γραμματεία: Παραδείση, Προεστού
16:00 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ
Γ., ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Τσιρακίδου
TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ
8:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΒΟΡΡΑΣ
~ ΔΥΣΗ ΚΑΡΜΠΑ, ΚΑΡΝΑΒΑΣ
Γραμματεία: Γιαγλής, Σαλιμπασόγλου
Δευτέρα 9
Δεκεμβρίου 2013
Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:30 ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ~ ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΤΣΟΥΛΗΣ,
ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Τσακίρης, Σακαλής
21:15 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ Ε.Ο.Σ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,
ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
Γραμματεία: Τζήκα, Πισκιούλης, Σακάρογλου
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ.
ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΜΑΚΡΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι, Βασιλείου
21:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΓΡΑΙΚΟΣ,
ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κουτσολαμπρόπουλος, Κουλελή, Ποντίκη Μ.
19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΦΑΚ Ο ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Γαλάνη Αικ., Παναγιωτίδου, Γιοβανούδα
Προκριματική φάση
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
20:00 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ,
ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: Βουδούρης, Αλεβιζάτος
Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ,
ΜΠΙΚΗΣ
Γραμματεία: Κράντα, Χαλκίδης, Μαρβάκη Σ.
Γυμνασίαρχος: ΑΧΤΑΡΙΔΗΣ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Μπέλλου, Τσιρακίδου
Γυμνασίαρχος: ΛΑΔΕΝΗΣ
20:00 ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡΑΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜ. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ,
ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Αστερνός, Σαλβερίδης, Βαρυτιμίδης
Γυμνασίαρχος: ΠΑΡΑΛΙΚΙΔΗΣ
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ,
ΖΑΝΕΒ
Γραμματεία: Ηλιάσκος, Καπούλα, Χρηστίδης
Γυμνασίαρχος: ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Κ.Α.Ο.Σ. ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ,
ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Καραμπίνας, Διμπιτούζης Αγ., Χατζέλης
Γυμνασίαρχος: ΦΩΡΙΑΔΗΣ
20:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ.
Π#ΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., Π#ΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Παπαδόπουλος Κ., Κόντος
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν.,
ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Τασιώνα, Προεστού, Παπαδόπουλος Μ.
Γυμνασίαρχος: ΜΗΛΙΑΡΑΣ
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Τόλιου, Μαρβάκη Ι.
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ,
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου, Ουσταμπασίδου
20:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κοέν, Σκαλιστής
21:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΓΣΣ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΔΑΜΙΓΟΣ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Παναγιωτίδης, Φωστηρίδου, Μιχαηλίδου
20:00 ΛΑΓΥΝΩΝ Ε.Δ. ΛΑΧΑΝΑ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ. ΙΓΝΑΤΙΟΥ,
ΧΑΤΖΙΔΟΥ
21:30 ΛΑΓΥΝΩΝ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ~ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΥ,
ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ανδρούτσος, Καλγιαννίδης, Τσιουμλέκης
21:30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟ Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ~ ΠΑΣ Δ.Ε.Η. ΜΠΑΊΟΣ,
ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α., Ρούζιος Π., Κεχαγιάς
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ,
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Ελευθεράκου, Κούδας
Προκριματική φάση
ΕΦΗΒΩΝ
20:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔ. ΤΣΟΚΟΛΗΣ,
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μανιός, Παπαγαεωργίου
21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΝΙΟΣ,
ΖΑΧΟΣ
Γραμματεία: Κούλλιας, Αδαμίδης
Τρίτη 10
Δεκεμβρίου 2013
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΣΑΚΑΛΗΣ,
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Δήμου Λ., Δήμου Β., Αρμάου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ~ I.C.B.S. 2009 ΜΠΙΚΗΣ,
ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Παναγιωτίδης, Κούρφαλη, Συμεωνίδης
Προκριματική φάση
ΕΦΗΒΩΝ
21:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ Π#ΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.,
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Καπούλα, Σακαλής
Κ - 20
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ Β.Α.Ο. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΛΕΥΘΕΡΗΣ
Γραμματεία: Τασιώνα, Κωστοπούλου
Προκριματική
φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΔΙΒΟΛΗ,
ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Κωνσταντικάκη, Τουκμενίδου
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.,
ΓΚΟΥΜΑΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος, Στεφανίδου
19:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ,
ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Σαλβερίδης
20:45 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ,
ΕΚΛΕΚΤΟΣ
Γραμματεία: Θεοδώρου, Κάτσης
21:30 Π.Α.Ο.Κ. ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ.
ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ, ΤΟΜΑΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Βασιλείου
Τετάρτη 11
Δεκεμβρίου 2013
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:00 Ε.Κ.Ο. ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ,
ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Ελευθεράκου, Κούδας, Σαραφοπούλου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΛΗΤ. ~ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡ. ΜΠΙΚΗΣ,
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Τσιουμλέκης, Σαράφης
21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΥΘΟΙ 2007 ~ ΜΓΣΣ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΖΑΝΕΒ,
ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ταχαματζίδης, Ρούζιος Π., Κεχαγιάς
Κ - 20
21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ~ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ. ΣΕΛΕΒΟΣ,
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ.
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ουσταμπασίδου
21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡ. ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΥΣΗΣ,
ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: Παναγιωτίδου, Μπεκιάρης
18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ.
ΛΕΥΘΕΡΗΣ, ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
νέο
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Χ#ιωάννου
21:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΥ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Χρηστίδης, Πισκιούλης
Πέμπτη 12
Δεκεμβρίου 2013
Γ2 κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΕΣ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥ. ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ.
ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Τζήκα, Βαρυτιμίδης
Προκριματική φάση
ΕΦΗΒΩΝ
21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ,
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Γραμματεία: Μπέλλου, Τσιρακίδου
0 Σχόλια