Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα και οι διαιτητές
των αγώνων της Παρασκευής που είναι το εξής:
Β΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ.
ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Κόντος, Κράντα, Μιχαηλίδου
Γυμνασίαρχος: ΒΟΡΕΑΔΗΣ
21:00 ΑΓ.ΑΘΑΝ/ΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝ/ΣΙΟΣ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Μ., Ποντίκη Α., Κεχαγιάς
Γυμνασίαρχος: ΠΑΡΑΛΙΚΙΔΗΣ
20:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ
ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΜΠΙΚΗΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβάκη Ι., Ηλιάσκος
Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤΟΠ#ΔΑΚΗΣ
19:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ~ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ,
ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Καλογιαννίδης, Παπαδόπουλος Κ.
Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
21:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡ. ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥ. ΤΖΙΜΑ,
ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου, Τσιουμλέκης
Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ
21:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν.,
ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Μπεκιάρης, Ουσταμπασίδου
Γυμνασίαρχος: ΤΖΑΡΙΔΗΣ
21:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ~ ΜΑΟ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΙΓΝΑΤΙΟΥ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Χρήστου, Κούδας
Γυμνασίαρχος: ΚΥΜΙΑΤΖΗΣ
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ,
ΓΚΕΚΑΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι, Κωνσταντικάκη
Γυμνασίαρχος: ΜΗΛΙΑΡΑΣ
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ.,
ΤΣΟΥΛΗΣ
Γραμματεία: Κυλαζίδου, Μπουρνάς, Βασιλείου
Γυμνασίαρχος: ΚΑΜΑΝΗΣ
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
Γραμματεία: Παραδείση, Μπέλλου, Κάτσης
Γυμνασίαρχος: ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ~ ΑΜΠΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΖΑΧΟΣ,
ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α.
Γραμματεία: Λιούτσιας, Αδαμίδης, Αλεβιζάτος
Γυμνασίαρχος: ΓΚΙΟΥΖΕΛΗΣ
21:30 ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ,
ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Κοέν, Λεονταρά, Τσακίρης
Γυμνασίαρχος: ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ι.
21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠ. ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ,
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης, Δήμου Β., Αρμάου
Γυμνασίαρχος: ΜΗΝΟΒΓΙΟΥΔΗΣ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ ~ ΜΑΣ Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ
ΔΑΜΙΓΟΣ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν.
Γραμματεία: Θεοδώρου, Κουκουβίνου, Τσιρακίδου
Γυμνασίαρχος: ΜΠΙΖΟΠΟΥΛΟΣ
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 I.C.B.S. I.C.B.S. 2009 ~ ΑΕΣ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ,
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Αλεξανδρόπουλος, Βαρυτιμίδης, Σακαλής
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.ΠΟΛ. ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ,
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινόπουλος, Αντώγλου, Γιοβανούδα
21:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΡΑΓΙΑΣ,
ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Βαρέλα, Χ#ιωάννου, Σκαλιστής
0 Σχόλια