30 Οκτ 2013

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Β’ και Γ΄ Εθνικής Ανδρών

Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων του Σαββατοκύριακου σε Β’ και Γ΄ Εθνική Ανδρών που είναι οι εξής:











Β’ Εθνική Ανδρών (3/11, 4η αγων.)

Κυριακή 3 Νοεμβρίου

Όμιλος Νότου

Β’ Κλ. Ιλίου 16.00 Ένωση Ιλ.-Εθνικός Αποστολίδης-Τσαρούχα (Παπαδόπουλος Στ.)
Υμηττού 17.00 Αμύντας-Περιστέρι Θεοδωρόπουλος-Καλαϊτζάκης (Μαυρουδής)
ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Ιωνικός Ν.-Ηράκλειο Κωνσταντινόπουλος-Κυριακόπουλος (Τσάμης)
Κοκκινιά Αμαρ. (κθ) 17.00 Μαρούσι-Χολαργός Παπαφωτίου-Μηλαπίδης (Παππάς)
Νήαρ Ηστ (κθ) 17.00 Νήαρ Ηστ-Αετός Παπαγιαννόπουλος-Καλογερόπουλος Φ (Πετράκης)
Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Πανερυθραϊκός Χρηστίδης Π-Πολυχρόνης (Παπαδόπουλος Κ)
Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Δούκας Μαραμής-Αναστασίου (Σιώκας)

Όμιλος Βορρά

ΔΑΚ Λευκάδας 17.00 Δόξας Λευκάδας-Ηρακλής Κοζ. Πιτσίλκας Β.-Ζαχαρης (Κανελλόπουλος)
ΔΑΚ Πεύκων 17.00 Μαχητές Δόξα Πευκ.-Ευρώπη Πευκ. Γερακίνης-Πιτσίλκας Μ (Δροσόπουλος)
ΚΓ Σ.Σταθμού 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Ελευθερούπολη Συμεωνίδης-Τζιβελεκίδου (Γιαμούζης)
Άργους Ορ. 17.00 Άργος Ορ.-Στρατώνι Τζίμα-Μοσχοτόγλου (Κηπουρίδης)
Αιγάλεω 17.00 Αιγάλεω-Αργοναύτης Μάλαμας-Γιαννακουδάκης (Ευστρατίου)
ΧΑΝΘ 17.00 ΧΑΝΘ-Αίας Ευόσμου Σιμητόπουλος-Λόρτος (Παπαγεωργίου)
Ν.Ιωνία Μαγνησίας 17.00 Νίκη Βόλου-Λιβαδειά Λαζαρίδης-Ευφραιμίδης (Τσίργουλας)

Γ’ Εθνική Ανδρών (3/11, 4η αγων.)

1ος Όμιλος Νότου

Κυριακή 3 Νοεμβρίου

ΕΑ Πατρών 13.30 Προμηθέας-Ζάκυνθος Δημόπουλος-Καρπάνος (Θεοδοσόπουλος)
Κορωπίου 17.00 Κορωπί-Πεντέλη Τσαχάκης-Γκαμήλη (Μουρμούρης)
Γαλατσίου 17.00 Γαλάτσι-Παπάγου Στρέμπας-Σπυρόπουλος Σ. (Τζουβάρας)
Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Έσπερος Βαλούρδος-Μπανασάκης (Μακρυγιάννης)
Κορίνθου 17.00 Απόλλων Αρχ. Κ.-Καλαμάτα Σιώκας-Μαγκουνής (Τρίγκα)
Μεσσήνης 17.00 Μεσσήνη-Αγρίνιο Μπούσιας-Κρεσταινίτης (Γιαλικάρης)

2ος Όμιλος Νότου

Σάββατο 2 Νοεμβρίου

Χίου 20.00 Βούρειος-Παπάδος Γέρας Αντωνίου-Πλιάκας (Σκούφαλος)

Κυριακή 3 Νοεμβρίου

Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Ίκαρος Ν.Σμ. Σπυρόπουλος Α.-Τσάλας (Ευαγγελινός)
Ν.Περκίζας 17.00 Χαλάνδρι-Ηρόδοτος Λουκαράκης-Φάκαρος (Λημνιάτης)
Κύμης Ν. Μαρίνος 17.00 Κύμη-Πεύκη Καρακάσης-Καμήτσος (Κοκορδάτος)
Αγ. Δημητρίου (Νέο) 17.00 Κρόνος-Περάματος Ερμής Παυλόπουλος-Τσάτσης (Παπαγιαννόπουλος)

1ος Όμιλος Βορρά

Κυριακή 3 Νοεμβρίου

Β. Παρασκευόπουλος 18.00 Μεταμόρφωση Β.-Αριστοτέλης Φλ. Τσοκόλης-Μαραθιώτης (Γκουντελιάς)
ΔΑΚ Βόνιτσας 18.00 Βόνιτσα-Λάρισα Κατωτικίδης-Παπανικλάου (Βόντζας)
Αγ. Θωμά Λάρισας 18.00 Φοίνιξ Λάρ.-Διόσκουροι Κοζ. Σιταρίδης-Τζιοπάνος (Τσούντσουρας Σπ.)
ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρ.-Μακάμπη Ξέρας-Καρακώστας (Παντελάκης)
ΔΑΚ Μελίκης 18.00 Μελίκη-Καστοριά Φουτζήλας-Πετανίδου (Κοντόζης)
Αλκαζάρ 18.00 Αστέρας Λάρ.-Τιτάνες Παλαμά Παργιανόπουλος-Τσουμαχίδης (Πατσιούρας)

2ος Όμιλος Βορρά

Εύμοιρου Ξάνθης 18.00 Ασπίς Ξ.-Μακεδονικός Παπαγεωργίου-Ελευθεριάδης (Λαμπρίδης)
ΔΑΚ Μουδανιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα Καβ.-Ευκαρπία Καρακατσανίδης-Μελανίδης (Ασλανίδης)
ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ-Τιτάνες Δράμας Ρούκας-Παπαγερίδης (Βορεάδης)
Αλεξανδρούπολης 18.00 Εθνικός Αλεξ.-Απόλλων Αρναίας Δαμίγος-Γαζέτας (Γκουρτζελίδης)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Μαντουλίδης Δημάδης-Μυσιρλής (Δραγκίογλου)

Ιωνία Θεσσαλονίκης 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Ανατόλια Κατσιάνης-Κοϊμτζόγλου (Μπαγκλατζής)

Δεν υπάρχουν σχόλια :