Α΄ ΦΑΣΗ
1.ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 46-67
2.ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 73-64
3.ΑΚ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 63-85
4.ΒΟΣΠΟΡΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 60-62
Β΄ ΦΑΣΗ
1.ΒΑΣΙΛΙΚΑ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ 69-52
2.ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ-ΔΕΗ
64-59
3.ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 67-26
4.ΜΕΤΕΩΡΑ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ
72-70
5.ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ-ΠΛΑΤΕΙΑ
53-45
6.ΓΑΛΑΖΙΟΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0-20
7.ICBS-HOOP 65-74
8.ΚΑΝΑΡΗΣ-Μ. ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 48-57
9.ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 29-55
10.ΕΛΒΕΤΙΑ 2005-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 48-50
11.ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΑ 64-76
12.ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. 63-69
13. ΠΑΣΤΕΡ-ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
74-81
14. ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 52-77
15. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 48-62
16. ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 78-48
17. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ 66-30
18. ΛΑΧΑΝΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ
26-102
19. ΑΤΛΑΣ ΤΡΙΛΟφΟΥ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ. 31-49
20. ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
68-33
21. ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 70-86
Γ΄ ΦΑΣΗ
1.ΒΕΡΓΙΝΑ-ΕΦΗΒΟΙ ΑΡΗ
74-70
2.ΕΦΗΒΟΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ-ΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 50-60
3. ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΔΕΝΔΡΟΥ-ΔΑΣΩ 74-68
4. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΘΕΣ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 69-74
5. ΚΟΥΦΑΛΙΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
56-55
6. ΕΦΗΒΟΙ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
7. ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 49-66
8. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ 76-45
9. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 80-60
10. ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
11. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ 59-64
12. Ν. ΒΟΤΣΗΣ-ΒΑΟ
61-71
13. Μ. ΑΛΕΞ.
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 59-57
14. ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 54-52
15. ΒΑΣΙΛΙΚΑ-Μ. ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 62-48
16. ΗΟΟΡ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
44-63
17. ΕΦΗΒΟΙ ΠΑΟΚ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 68-61
18. ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
19. ΕΦΗΒΟΙ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΜΕΤΕΩΡΑ 53-61
20. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ-ΑΡΙΣΤΟΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 49-70
21. ΕΦΗΒΟΙ ΙΩΝΙΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 39-88
22. ΑΕΤΟΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 62-65
23. ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ.
24. ΕΦΗΒΟΙ ΧΑΝΘ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ 42-86
25. ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
26. ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
27. ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ
101-59
28. ΕΦΗΒΟΙ ΗΡΑΚΛΗ-ΚΑΟΣ
45-74
29. ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ-Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ 58-65
30. ΕΦΗΒΟΙ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 54-79
31. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ-ΕΦΗΒΟΙ ΑΙΑΝΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ 83-47
32. ΑΡΕΤΣΟΥ-ΜΑΛΑΚΟΠΗ
79-73
Δ΄ ΦΑΣΗ
1.Γ10-ΑΡΕΤΣΟΥ
2. ΚΑΟΣ-ΜΕΤΕΩΡΑ
89-49
3. Μ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-Γ3
4. ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
5. ΔΟΞΑ
ΔΡΥΜΟΥ-ΕΦΗΒΟΙ ΠΑΟΚ
6. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-Γ26
7. ΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ 75-60
8. ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ
9. Γ18-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
10. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΥΦΑΛΙΑ
11. Γ23-ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
12. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-Γ6
13. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
14. Γ25-ΒΑΟ
15. ΒΑΣΙΛΙΚΑ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ
16.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
1.Δ10-Δ3
2. Δ4-Δ5
3. Δ6-Δ11
4. Δ13-Δ12
5. Δ1-Δ9
6. Δ16-Δ14
7. Δ8-ΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
8. ΚΑΟΣ-Δ15
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
1.Π3-Π1
2.Π2-Π6
3.Π7-Π5
4. Π8-Π4
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
1.ΠΡ2-ΠΡ1
2.ΠΡ3-ΠΡ4
ΤΕΛΙΚΟΣ
Η1-Η2
0 Σχόλια