Δίκαια επικράτηση για τον ΑΣ Πανόραμα-Φωτορεπορτάζ από το παιχνίδι με τον Κεραυνό Ωραιοκάστρου

Καλύτερος σε όλη τη διάρκεια του αγώνα ο ΑΣ Πανόραμα επιβλήθηκε με 69-59 του Κεραυνού Ωραιοκάστρου.

Οι νικητές πήραν από την αρχή προβάδισμα το οποίο στην τρίτη περίοδο έφθασε και το +20, όμως στα τελευταία λεπτά του οι φιλοξενούμενοι με σερί 10-0 το κατέβασαν στους δέκα. Χαρακτηριστικό του αγώνα η μεγάλη επιθετική πολυφωνία των γηπεδούχων,
Δεκάλεπτα: 16-11, 36-23, 52-42, 69-59
Διαιτητές: Τζίμα-Παπαθανασίου
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ(Ριτζαλέου-Γιαννάκης): Γραμμένος 2, Χαιριστανίδης 8, Τζίνης 10, Τσιτσιρίγκος 2, Χρυσοχού 6, Ριτζαλέος 3,  Λαζάρου 13, Χατζηγιαννίδης 12(2), Ριζόπουλος 6, Περατεινός 2, Τανάγαρης, Τσαλαγεώργος 5.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ(Νέτας): Κουδουμάς 5, Φωτιάδης 2, Φιλανθίδης, Μακαλέκας 11(3), Καλιώρας 19(2), Γογοδόνης 7, Παπαχαρίτου, Βαρδαλής 7, Καρράς 8.