Με τα παιχνίδια της προκριματικής φάσης των
παίδων να κυριαρχούν συνεχίζονται σήμερα τα πρωταθλήματα της ΕΚΑΣΘ. Το πρόγραμμα:
Γ1 κατ. ΑΝΔΡΩΝ
Γ1 κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΣ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ~ ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ
ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Μούστος,
Ράμπαντι
14:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ.
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Μανιός, Ντάγκας,
Παπαγεωργίου
20:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ.
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Κουκουβίνου,
Βουζούκου, Χ#ιωάννου
Γ2 κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ.
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης,
Μισιρλόγλου, Κωτσόβολος
19:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΕ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥ. ~ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ
ΣΟΧ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Θεοδώρου,
Ζαφειριάδου
20:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ ΠΑΣ Δ.Ε.Η.
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Καπούλα, Κράντα,
Μαρβάκη Ι.
19:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ~ ΑΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ.
ΜΑΝΙΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: Γιαννοπούλου,
Ντάγκας, Δρακοπούλου
18:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤ.
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Βασιλείου, Τερζίδης,
Ράμπαντι
19:30 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ ~ ΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΓΡΑΙΚΟΣ, ΕΚΛΕΚΤΟΣ
Γραμματεία: Κοέν, Σταματογιάννης,
Παπαδόπουλος Μ.
19:30 25 Δημ.Σχολ. ΑΚ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ '24
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΜΠΑΊΟΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Αδαμίδης,
Προεστού
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΉ
ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ
14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΤΣΟΥΛΗΣ
Γραμματεία: Δήμου, Αρμάου
18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.
ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ.
Γραμματεία: Κούλλιας,
Σιωζόπουλος
14:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΕΤΣ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΛΕΥΘΕΡΗΣ,
ΓΚΟΒΡΑΝΟΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβάκη
Σ.
17:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ.
ΛΕΥΘΕΡΗΣ, ΓΚΟΒΡΑΝΟΣ
Γραμματεία: Ταχματζίδης,
Χρηστίδης
14:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Χ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σαράφης,
Τσιουμλέκης
16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ~ I.C.B.S. 2009
ΓΑΖΕΤΑΣ Α., ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜ. ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ
ΓΑΖΕΤΑΣ Α., ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: Μπεκιάρης,
Πισκιούλης
17:00 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝ.
ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ, ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
Γραμματεία: Κιλαζίδου,
Κωστοπούλου
18:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ. ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ
ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ, ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
Γραμματεία: Παληογιάννη,
Αλεβιζάτος
17:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘ/ΣΙΟΣ
ΚΩΤΙΔΗΣ, ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Ρούζιος Π., Ποντίκη
Μ.
13:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ~ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α.,
Μίγγας
13:30 ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ Κ.Α.Ο.Σ. ~ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ
ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΕΤΣΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου,
Παπαδόπουλος Κ.
14:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ~ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Μ., Ρούζιος
Π.
18:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ
ΓΕΦ. ΖΑΝΕΒ
Γραμματεία: Αλεξανδρόπουλος,
Βαρυτιμίδης
17:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ~ Β.Α.Ο.
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη,
Ζαφειριάδου
19:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥ. ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ.,
Συμεωνίδης
13:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΚΑΔ.
ΠΡΩΤΑΘ/ΤΩΝ ΡΑΓΙΑΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης,
Κωτσόβολος
14:15 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤ/ΡΟΥ
ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Δαγδηλέλη
14:30 ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου,
Γούτη
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣΠΡ. ΜΑΥΡΟΝΑΝΟΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου,
Κόντος
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.ΠΟΛ. ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Καλπακίδου,
Γκαρτζονίκας
15:45 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΑΟΕΚ HOOP ~ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: Αστερνός,
Σακαλής
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ΜΠΙΚΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
Γραμματεία: Αντώγλου,
Ακριτίδης
14:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ~ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ
MΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν., ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
15:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ~ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν., ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Παραδείση,
Μπέλλου
18:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΣΕΛΕΒΟΣ,
ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
Γραμματεία: Τουκμενίδου, Κωνσταντικάκη
16:30 ΜΙΚΡΑΣ Β ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Μανιός,
Παπαγεωργίου
15:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΑΛΑΜ. ΧΙΩΤΑΚΗΣ, ΤΟΜΑΣ
Γραμματεία: Κοέν, Βασιλείου
17:00 ΘΕΡΜΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Λεονταρά,
Τασιώνα
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ
ΜΠΟΓΑΣ Δ., ΜΠΟΓΑΣ Σ.
Γραμματεία: Βιοπούλου,
Βουλώνη
16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ '02
ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
Γραμματεία: Κουκουλά,
Βουδούρης
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΉ
ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ
20:00 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ~ ΚΑΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ
ΙΓΝΑΤΙΟΥ Μ., ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ
Γραμματεία: Μπουρνάς,
Σακαλής
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΉ
ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
19:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ
ΜΠΙΚΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
Γραμματεία: Ηλιάσκος,
Καλογιαννίδης
0 Σχόλια